Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Propuneri orase

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 13-03-07, 15:55   #391
bogdan100

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 1,099
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

pti tu,laura si alin(te bagi alineee)? sau mecanicu' shef
bogdan100 is offline  
Old 13-03-07, 16:21   #392
hoinar

Stage 5
 
hoinar's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 638
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

Quote:
Originally Posted by ab79fly View Post
si apropo ... va costa 1 lada de bere mie .. si lui ced ce vrea ea .. de azi dim imi frec creierii cu actele .. glumesc :P cu lada .. cu frecatu nu ... (
aloooooo... domnuuuuu... stai asa, ca scot cuponu de tuborg si luam lada de bere mintenash (tineti si mie un loc caldutz acolo, nu? )
hoinar is offline  
Old 13-03-07, 16:24   #393
bogdan100

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 1,099
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

deci te bagi si tu Aline?:P perfect...
bogdan100 is offline  
Old 13-03-07, 16:26   #394
bogdan100

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 1,099
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

( c suparat is...m-am certat cu my best friend( fata) (( ce de *** ii viatza asta (((
bogdan100 is offline  
Old 13-03-07, 16:29   #395
hoinar

Stage 5
 
hoinar's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 638
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

bogdane, viata e faina chiar daca mai e o tanti care vine sa-ti f*** meciul cand ti-e lumea mai draga. vezi, daca aveai o masina si o iubeai, ea nu te-ar fi tradat las' ca trece... vin ele altele... tu sa fii cu fruntea sus ca o sa fie ok.
__________________
CHALLENGE TURNS AVERAGE INTO GREAT

1. '93 CRX DelSol 1.6 VTEC ESI 125 CP
2. '08 Civic 5D Sport 1.8 VTEC 140 CP
hoinar is offline  
Old 13-03-07, 16:36   #396
bogdan100

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 1,099
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

mda usor d zis... ( tot la asta ma gandesc...
bogdan100 is offline  
Old 13-03-07, 16:55   #397
hoinar

Stage 5
 
hoinar's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 638
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

hai sa revenim la oile noastre ca o cam luam off-topic.
stefane, ai facut rost de statut si act constitutiv? baga si aici sa le putem vedea toti si sa le discutam ce modificari le facem. am vorbit azi cu cineva si am inteles ca e mai bine sa ne faca un avocat toate hartiile si sa ne si reprezinte la infiintarea asociatiei. cica costurile ar fi undeva pe la 4 mil cu faza asta. ne gandim si vedem cum e mai bine.
hoinar is offline  
Old 13-03-07, 17:04   #398
bogdan100

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 1,099
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

totalul 4 milioane?sau numa avocatu'?
bogdan100 is offline  
Old 13-03-07, 17:13   #399
silk'
Opel Driver

Stage 4
 
silk''s Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 182
Member of:
[Opel]
Default Re: Alba Iulia

ce mai faceti mah??)...sal....am vb cu zoliat.....si pun pm-ul trimis de el!
citez..''pai trebe sa fiti o mana de oameni ... care sa activati pe forum

daca sunteti sa imi spuneti sa va fac si o sectiune''........deci.......eu zic sa mai asteptam cateva zile si mai vedem noi!sa incercam sa nu fim off topic.
__________________
first love...opel vectra power!
silk' is offline  
Old 13-03-07, 17:20   #400
bogdan100

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 1,099
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

am vb si eu cu gabi...l-am tot batut la cap...de nu mai insist
bogdan100 is offline  
Old 13-03-07, 18:02   #401
hoinar

Stage 5
 
hoinar's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 638
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

Quote:
Originally Posted by bogdan100 View Post
totalul 4 milioane?sau numa avocatu'?
numai avocatul. in banii astia intra redactare acte, certificare de data si ducerea lor la judecatorie pt infiintare si evetualele respingeri (am inteles ca au fost cazuri). trebuie facuta actiune de motivare. pe langa astia ne mai costa taxele propriu-zise de inregistrare si capitalul = salar minim pe economie = 440 ron.
hoinar is offline  
Old 13-03-07, 20:26   #402
ab79fly

Stage 4
 
ab79fly's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 186
Default Re: Alba Iulia

mai eu ce pot sa zic .. am vb azi cu ced ... mi-a dat niste acte cam cum ar fi sa le facem si noi ... e ok le-am citit de le stiu pe de rost ... mai vin cu inca o chestie si ma repet .. 1 PRESEDINTE , 2 SECRETAR, 3 MEMBRU SIMPLU . cine sunt astia ??? degeaba tot vb in stanga si dreapta si noi nu i-am ales ASTIA SUNT CONSILIUL DIRECTOR DIN "CLUB" si apoi trebuie numit un CENZOR , expert contabil autorizat .... pana mea sunt multe ca m-am saturat de legi si chestii dar trebuie sa stim cine sunt aia 3 cine sunt membri fondatori ASTA TREBUIE STIUT PRIMA DATA ...
__________________
Life Is Dirty But Sex Is Magic And FRee
Orice poti sa ai pe lumea asta de cel putin 2 ori .. VIATA ai doar una traieste-o AZI in CLIPA asta ... caci clipa care vine .. NU STI CE ADUCE
ab79fly is offline  
Old 13-03-07, 20:28   #403
ab79fly

Stage 4
 
ab79fly's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 186
Default Re: Alba Iulia

nu le am sa le pun sus le am fizic hartii in mana .. trebuie mers toti care suntem la un notar ori platim sa faca o impiternicire pe "presedinte" sa faca el toate actele ori scutim banii si dupa ce punem tot la punct in ziua cand mergem cu actele trebuie sa fim toti prezenti ... deci eu zic ca pana duminica sa ne "informam" cat putem si luni la prima ora sa ii dam drumul ...
ab79fly is offline  
Old 13-03-07, 20:30   #404
ab79fly

Stage 4
 
ab79fly's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 186
Default Re: Alba Iulia

membri clubului se impart in 3 sectiuni MEMBRI FONDATORI, MEMBRI TITULARI SI MEMBRI LEGITIMATI , CEI fondatori sunt toti cei care au semnat actul constitutiv al asociatiei ... si formeaza ADUNAREA GENERALA care la randul ei voteaza ce am zis mai sus consiliul director .. ce sa mai zic ca sunt cazut printre randuri cu legi si hotarari .. nici nu am mancat azi .. de cand am venit de la servici numa tot citesc si ma uit pe net ..
ab79fly is offline  
Old 13-03-07, 20:31   #405
ab79fly

Stage 4
 
ab79fly's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 186
Default Re: Alba Iulia

aaaa .. la club ... putem sa ii zicem .. CLUB AUTO-TUNING "NIGHT SHADOWS" ... ca se specifica auto de la autoturisme .. si tuning de la .. pui mei .. zic eu ..
ab79fly is offline  
- Copyright 2026 4Tuning -