Re: Alba Iulia
mai eu ce pot sa zic .. am vb azi cu ced ... mi-a dat niste acte cam cum ar fi sa le facem si noi ... e ok le-am citit de le stiu pe de rost ... mai vin cu inca o chestie si ma repet .. 1 PRESEDINTE , 2 SECRETAR, 3 MEMBRU SIMPLU . cine sunt astia ??? degeaba tot vb in stanga si dreapta si noi nu i-am ales ASTIA SUNT CONSILIUL DIRECTOR DIN "CLUB" si apoi trebuie numit un CENZOR , expert contabil autorizat .... pana mea sunt multe ca m-am saturat de legi si chestii dar trebuie sa stim cine sunt aia 3 cine sunt membri fondatori ASTA TREBUIE STIUT PRIMA DATA ...
__________________
Life Is Dirty But Sex Is Magic And FRee
Orice poti sa ai pe lumea asta de cel putin 2 ori .. VIATA ai doar una traieste-o AZI in CLIPA asta ... caci clipa care vine .. NU STI CE ADUCE
|