Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Propuneri orase

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 11-03-07, 13:31   #316
ab79fly

Stage 4
 
ab79fly's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 186
Default Re: Alba Iulia

Quote:
Originally Posted by silk' View Post
sigur ca ne vedem!.....hai ca asta cu emerging e tare!)LOOL....sa nu te superi ....mai glumesc si eu!..ma gandesc si eu la un nume si logo....sa vedem ce ne leaga !!!!
da imi aduc aminte de opelul vectra ) salutare serifule ai ajuns si u pe aici ?? ) ce mai faci ce mai zici ? merge masinutza ??
ab79fly is offline  
Old 11-03-07, 13:39   #317
hoinar

Stage 5
 
hoinar's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 638
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

Quote:
Originally Posted by silk' View Post
sigur ca ne vedem!.....hai ca asta cu emerging e tare!)LOOL....sa nu te superi ....mai glumesc si eu!..ma gandesc si eu la un nume si logo....sa vedem ce ne leaga !!!!
eu sunt optimist ca lucrurile incep sa intre pe un fagas bun si ca incet incet ne conturam ideea unui club . mai ramane sa ne asumam si responsabilitatile.
hoinar is offline  
Old 11-03-07, 13:41   #318
silk'
Opel Driver

Stage 4
 
silk''s Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 182
Member of:
[Opel]
Default Re: Alba Iulia

Quote:
Originally Posted by ab79fly View Post
da imi aduc aminte de opelul vectra ) salutare serifule ai ajuns si u pe aici ?? ) ce mai faci ce mai zici ? merge masinutza ??
sunt demult p aici!.....doar ca pana acum nu s-a prea vorbit nimik de alba.....incepe sa-mi placa ce se intampla...ai stiut tu ceva!).....merge.....sunt in crestere calutii dar mai dureaza !.....hai ca deabea astept sa ne vedem,sa mai vorbim!sa nu te puna sfantu sa nu aduceti manta-ul......oooo stai ca-s 2!?....sa veniti ca de nu va bate sfantu!.......)
__________________
first love...opel vectra power!
silk' is offline  
Old 11-03-07, 13:44   #319
silk'
Opel Driver

Stage 4
 
silk''s Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 182
Member of:
[Opel]
Default Re: Alba Iulia

Quote:
Originally Posted by hoinar View Post
eu sunt optimist ca lucrurile incep sa intre pe un fagas bun si ca incet incet ne conturam ideea unui club . mai ramane sa ne asumam si responsabilitatile.
cred ca asta-i cea mai importanta problema....ca admiratori,privitori,doritori,etc...etc sunt destui!ar fi frumos....iti dai seama cate oportunitati ar fi si cu celelalte cluburi deja existente!!!sa dea domnul din plin!!....scuze de postul dublu dar nu puteam edita!
silk' is offline  
Old 11-03-07, 13:48   #320
ab79fly

Stage 4
 
ab79fly's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 186
Default Re: Alba Iulia

Quote:
Originally Posted by silk' View Post
sunt demult p aici!.....doar ca pana acum nu s-a prea vorbit nimik de alba.....incepe sa-mi placa ce se intampla...ai stiut tu ceva!).....merge.....sunt in crestere calutii dar mai dureaza !.....hai ca deabea astept sa ne vedem,sa mai vorbim!sa nu te puna sfantu sa nu aduceti manta-ul......oooo stai ca-s 2!?....sa veniti ca de nu va bate sfantu!.......)
eu o aduc nu stiu daca prietenu vine .. o sa il sun .. oricum conteaza pasiunea nu masina
ab79fly is offline  
Old 11-03-07, 13:49   #321
ab79fly

Stage 4
 
ab79fly's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 186
Default Re: Alba Iulia

Quote:
Originally Posted by hoinar View Post
eu sunt optimist ca lucrurile incep sa intre pe un fagas bun si ca incet incet ne conturam ideea unui club . mai ramane sa ne asumam si responsabilitatile.


sa vezi ce multi o sa fim ca nu avem loc in OMW , planul B pt locatie care e ???
ab79fly is offline  
Old 11-03-07, 13:50   #322
hoinar

Stage 5
 
hoinar's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 638
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

Quote:
Originally Posted by silk' View Post
cred ca asta-i cea mai importanta problema....ca admiratori,privitori,doritori,etc...etc sunt destui!ar fi frumos....iti dai seama cate oportunitati ar fi si cu celelalte cluburi deja existente!!!sa dea domnul din plin!!....scuze de postul dublu dar nu puteam edita!
auzi, am asa un feeling ca cel mai greu va fi sa punem pe picioare structura juridica a clubului. ca dup'aia lucrurile vor curge mult mai usor. important e sa afle lumea de noi ca existam. si vor veni si membri. feelingul era mai mult de partea a doua, aia pozitiva
__________________
CHALLENGE TURNS AVERAGE INTO GREAT

1. '93 CRX DelSol 1.6 VTEC ESI 125 CP
2. '08 Civic 5D Sport 1.8 VTEC 140 CP
hoinar is offline  
Old 11-03-07, 13:50   #323
hoinar

Stage 5
 
hoinar's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 638
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

Quote:
Originally Posted by ab79fly View Post
sa vezi ce multi o sa fim ca nu avem loc in OMW , planul B pt locatie care e ???
in parcarea din spate la OMV, evident
hoinar is offline  
Old 11-03-07, 13:52   #324
ab79fly

Stage 4
 
ab79fly's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 186
Default Re: Alba Iulia

Quote:
Originally Posted by hoinar View Post
in parcarea din spate la OMV, evident
ma imbrac bine ca e FRIGGGGGGG , si sunt mort de somn (
ab79fly is offline  
Old 11-03-07, 13:53   #325
silk'
Opel Driver

Stage 4
 
silk''s Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 182
Member of:
[Opel]
Default Re: Alba Iulia

[QUOTE=ab79fly;792026]eu o aduc nu stiu daca prietenu vine .. o sa il sun .. oricum conteaza pasiunea nu masina[/QUOTE
ai dreptate!...asa e...ideea e ca si masina te caracterizeaza umpik...la o adica e o parte din tine...in sensul asta am zis sa nu ma intelegi gresit!...o sa ma interesez umpik si de chestiunea asta.......mai am pe cineva de pe site cu care am mai vorbit de legalizare de club si chestii de genu...poate ne mai ajuta si el!ia stai sa vad ce zice legea de treaba asta.!?

Last edited by silk'; 11-03-07 at 13:55.
silk' is offline  
Old 11-03-07, 13:54   #326
ab79fly

Stage 4
 
ab79fly's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 186
Default Re: Alba Iulia

[QUOTE=silk';792038]
Quote:
Originally Posted by ab79fly View Post
eu o aduc nu stiu daca prietenu vine .. o sa il sun .. oricum conteaza pasiunea nu masina[/QUOTE
ai dreptate!...asa e...ideea e ca si masina te caracterizeaza umpik...la o adica e o parte din tine...in sensul asta am zis sa nu ma intelegi gresit!

si pe mine cum ma caracterizeaza ?????
ab79fly is offline  
Old 11-03-07, 13:59   #327
silk'
Opel Driver

Stage 4
 
silk''s Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 182
Member of:
[Opel]
Default Re: Alba Iulia

[QUOTE=ab79fly;792041]
Quote:
Originally Posted by silk' View Post


si pe mine cum ma caracterizeaza ?????
pfhoaii!!!.......iti spun cand ne vedm ca ar fi mult de scris.....sa nu-mi zici ca nu esti multumit de ea ca-mi schimb parerea!!.....e de inteles ca daca am fi avut si noi situatia financiara mai ....''roza'' .....sa zic asa am fi avut probabil alte masini......iar cei ceilalti ar face din cele existente ceva mai bun,mai pe placut ochiului....cred ca ma intelegi ce vreau sa spun!
silk' is offline  
Old 11-03-07, 14:04   #328
ab79fly

Stage 4
 
ab79fly's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 186
Default Re: Alba Iulia

[QUOTE=silk';792048]
Quote:
Originally Posted by ab79fly View Post

pfhoaii!!!.......iti spun cand ne vedm ca ar fi mult de scris.....sa nu-mi zici ca nu esti multumit de ea ca-mi schimb parerea!!.....e de inteles ca daca am fi avut si noi situatia financiara mai ....''roza'' .....sa zic asa am fi avut probabil alte masini......iar cei ceilalti ar face din cele existente ceva mai bun,mai pe placut ochiului....cred ca ma intelegi ce vreau sa spun!
sunt mai mult decat multumit ... ce am facut cu ea ... daca era alta masina nu rezista 4 ani in mainile mele ) cat despre schimbari .. o sa intre si manta in maxim 1 luna ..2 ... la ultima schimbare ... ca alta nu ii mai fac UNA SI BUNA
__________________
Life Is Dirty But Sex Is Magic And FRee
Orice poti sa ai pe lumea asta de cel putin 2 ori .. VIATA ai doar una traieste-o AZI in CLIPA asta ... caci clipa care vine .. NU STI CE ADUCE
ab79fly is offline  
Old 11-03-07, 14:11   #329
silk'
Opel Driver

Stage 4
 
silk''s Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 182
Member of:
[Opel]
Default Re: Alba Iulia

vezi mah?.......toate se invart cam in jurul banilor....ma chinuie si a mea dar n-am ce-i face.....deocamdata....va trebui sa mai astepte ca am alte planuri dar o fac eu si pe asta mah....nu ma las nici sa mor........sunt dependent!!e in sangee!!...hoinare!?...mai zi ceva tata!
silk' is offline  
Old 11-03-07, 14:22   #330
bogdan100

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 1,099
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

sal all
@hoinar te astept la fara un sfert in statie :P
bogdan100 is offline  
- Copyright 2026 4Tuning -