Quote:
Originally Posted by ab79fly
da imi aduc aminte de opelul vectra  ) salutare serifule ai ajuns si u pe aici ??  ) ce mai faci ce mai zici ? merge masinutza ??
|
sunt demult p aici!.....doar ca pana acum nu s-a prea vorbit nimik de alba.....incepe sa-mi placa ce se intampla...ai stiut tu ceva!

).....merge.....sunt in crestere calutii dar mai dureaza !.....hai ca deabea astept sa ne vedem,sa mai vorbim!sa nu te puna sfantu sa nu aduceti manta-ul......oooo stai ca-s 2!?....sa veniti ca de nu va bate sfantu!.......

)