nu pot veni ptr ca sunt la lucru si termin numa pe la 3 si dupaia pot veni.unii mai si lucra duminica daca vrei masina tunata sau usor modificata.deci daca mai faceti intalniri puteti sa le puneti mai tarziu(spre seara) si pentru intarziati ca mine
Am fost aseara in club si am vazut o chestie super marfa.....opel astra classic II soooper tunat cu nr de alba....culoare gri perlat....angel eyes ......roti de 18"...sooooper marfa...poate ma ajutati si pe mn sa fac rost de poze cu masina aceea....multumesc anticipat
nah, ca ne-am intalnit, am baut o cafea si am stat de povesti. am crescut ca numar fata de data trecuta rushinica la cei ce s-au laudat ca vin si nu au venit.
__________________ CHALLENGE TURNS AVERAGE INTO GREAT
1. '93 CRX DelSol 1.6 VTEC ESI 125 CP 2. '08 Civic 5D Sport 1.8 VTEC 140 CP
this is ... eu am mai zis si data trecuta ... oricum daca doar sa ne intalnim dureaza atata .. va datzi seama ce isi pune in cap ala care face clubul )) ii doresc BAFTA
__________________
Life Is Dirty But Sex Is Magic And FRee
Orice poti sa ai pe lumea asta de cel putin 2 ori .. VIATA ai doar una traieste-o AZI in CLIPA asta ... caci clipa care vine .. NU STI CE ADUCE