Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Propuneri orase

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 03-03-07, 00:22   #151
serifu_gun

Stage 2
 
serifu_gun's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 37
Default Re: Alba Iulia

da de ce nu puneti si voi o intalnire,dar mai spre seara,ptr ca poate unii nu pot venii asa devreme,spre exempul eu.deci puteti sa puneti mai tarziu adica ceva dupa 3?
serifu_gun is offline  
Old 03-03-07, 00:26   #152
serifu_gun

Stage 2
 
serifu_gun's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 37
Default Re: Alba Iulia

si inca ceva la noi in cugir am un tip care face chiptuning si flashtuning preturile difera va dau un nr de telefon daca va intereseaza.mai avem inca un tip care face tobe inox sau crom cap-coada(taragot-toba finala).
serifu_gun is offline  
Old 03-03-07, 07:11   #153
bogdan100

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 1,099
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

deci la 12...serifu_gun nu poti ajunge asa repede?
bogdan100 is offline  
Old 03-03-07, 07:14   #154
bogdan100

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 1,099
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

hoinaru' vi sa ma iei si pe mine?:P
bogdan100 is offline  
Old 03-03-07, 10:41   #155
hoinar

Stage 5
 
hoinar's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 638
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

Quote:
Originally Posted by bogdan100 View Post
hoinaru' vi sa ma iei si pe mine?:P
clarinet... brum brummmmmmmmmm
hoinar is offline  
Old 03-03-07, 10:46   #156
hoinar

Stage 5
 
hoinar's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 638
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

Quote:
Originally Posted by serifu_gun View Post
da de ce nu puneti si voi o intalnire,dar mai spre seara,ptr ca poate unii nu pot venii asa devreme,spre exempul eu.deci puteti sa puneti mai tarziu adica ceva dupa 3?
sherifuleeee... dc nu poti ajunge la 12?... hai ca si eu imi sacrific putin din somn sa ajung fa si tu un mic efort.
hoinar is offline  
Old 03-03-07, 11:02   #157
bogdan100

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 1,099
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

pai ii si un pic de distanta...
bogdan100 is offline  
Old 03-03-07, 12:59   #158
ab79fly

Stage 4
 
ab79fly's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 186
Default Re: Alba Iulia

deci pana la urma ???? cum ramane merg la 12 la omv sau nu ???? sa va astept ... ?? E DUMINICA ..... inteleg daca lucrezi duminica ... dar sa dormi pana la ora 12 ... eu si azi sambata m-am trezit la 7 jumate ... in fine fiecare cu programul lui ... dar macar scrietzi aici daca veniti sau nu ... sa stiu ...
__________________
Life Is Dirty But Sex Is Magic And FRee
Orice poti sa ai pe lumea asta de cel putin 2 ori .. VIATA ai doar una traieste-o AZI in CLIPA asta ... caci clipa care vine .. NU STI CE ADUCE
ab79fly is offline  
Old 03-03-07, 13:07   #159
iCODY

Stock
 
iCODY's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5
Exclamation Re: Alba Iulia

Interesante lucrurile ce le discutati, sper sa se si realizeze. Dupa ce am citit ce s-a scris pana aici mi s-au intiparit 2 lucruri in minte cel cu fanclub-ul si un loc unde sa discutam si noi din jud. alba (forum).

1. un fanclub in primul rand ma gandesc ca ar avea nevoie de ceva sponsorizari si de oameni cu stare, cred ca din partea mea o sa fie ceva sponsorizare.
2. de locul unde putem sa ne intalnim iara pot ajuta. Pot sa infiintez eu un forum sa fie al nostru bine inteles cu acces pt. toti dornicii si pasionatii de masini. Sper sa nu se supere administratorii de la 4tuning.ro dar vad ca lumea din jud. alba este dornica sa aibe un loc al lor

- subarul cu nr. MTD este a unchiului meu iar celalat a lui eli care e mai slabut si sincer se vede diferenta.
- maine am sa vin si eu probabil o sa fiu cu unchiumio acolo ca si el e disperat dupa masini; mai are modelul de seria 7 cel cu facelift, un seria 1.
- am vazut ca s-a vb de un ferrari galben ... sincer eu nu l-am vazut niciodata ; intradevar este o masina galbena pe care o are fata lui talnar si are in spate sigla de la ferrrari dar nu ii ferrari sper sa nu o confundati voi.

cateva poze cu subarul AB MTD (cu nr. provizoriu) si cu masina mea:
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	IMG_2709.jpg
Views:	133
Size:	168.6 KB
ID:	225307   Click image for larger version

Name:	IMG_2710.jpg
Views:	139
Size:	104.2 KB
ID:	225308   Click image for larger version

Name:	IMG_2711.jpg
Views:	133
Size:	122.9 KB
ID:	225309  

Click image for larger version

Name:	IMG_1873.jpg
Views:	119
Size:	643.9 KB
ID:	225310   Click image for larger version

Name:	v_w2.jpg
Views:	89
Size:	11.9 KB
ID:	225311   Click image for larger version

Name:	v_w3.jpg
Views:	81
Size:	15.9 KB
ID:	225312  

Click image for larger version

Name:	v_w4.jpg
Views:	76
Size:	14.8 KB
ID:	225313  

Last edited by iCODY; 03-03-07 at 13:11.
iCODY is offline  
Old 03-03-07, 13:14   #160
hoinar

Stage 5
 
hoinar's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 638
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

eu vin maine sigur... cu bogdan cu tot m-am inteles cu el deja sa trec sa-l iau. deci pe noi doi se poate conta.

salutam prezenta subaru-lui
__________________
CHALLENGE TURNS AVERAGE INTO GREAT

1. '93 CRX DelSol 1.6 VTEC ESI 125 CP
2. '08 Civic 5D Sport 1.8 VTEC 140 CP
hoinar is offline  
Old 03-03-07, 13:27   #161
iCODY

Stock
 
iCODY's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5
Default Re: Alba Iulia

eu sunt Cody adminul de la via hoinare
iCODY is offline  
Old 03-03-07, 13:31   #162
hoinar

Stage 5
 
hoinar's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 638
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

Quote:
Originally Posted by iCODY View Post
eu sunt Cody adminul de la via hoinare
si taci si nu zici nika pana acuma.. noroc ca fac eu tambalau pe hub sa anunt lumea
hoinar is offline  
Old 03-03-07, 13:50   #163
bogdan100

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 1,099
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

incet,incet se strange lumea...yupi!!!!
bogdan100 is offline  
Old 03-03-07, 14:06   #164
riv_gms
Opel Driver

Stage 5
 
riv_gms's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 2,409
Member of:
[Opel]
[DACIA]
Default Re: Alba Iulia

dragii meii ... eu mi`am rupt{entorsa} piciorul .gms`ul nu poate fi prezent next day
riv_gms is offline  
Old 03-03-07, 14:08   #165
hoinar

Stage 5
 
hoinar's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 638
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

Quote:
Originally Posted by gms-ul View Post
dragii meii ... eu mi`am rupt{entorsa} piciorul .gms`ul nu poate fi prezent next day
ai, ce naspaaaaaaa... pare rau pt tine.
sa te faci bine repede. sanatate multa!
hoinar is offline  
- Copyright 2026 4Tuning -