Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Propuneri orase

Reply
 
Thread Tools
Old 23-05-10, 23:57   #661
26WRC

Stage 5
 
26WRC's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 3,159
Member of:
[Moderators]
[Opel]
[4Rally]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Roman

"SA CRESTEM MARI" ))
26WRC is offline   Reply With Quote
Old 24-05-10, 00:02   #662
LGandrew

Stage 3
 
LGandrew's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 151
Default Re: Roman

Quote:
Originally Posted by 26WRC™ View Post
"SA CRESTEM MARI" ))
mai calcati oleaca frana ....voi numai atat stiti sa faceti ....pana la urma schimbati subiectul....si asa nu vad care a fost rostul acelei confruntari ....schimbati subiectul pe thread-ul asta ....
LGandrew is offline   Reply With Quote
Old 24-05-10, 00:40   #663
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Roman

Voi care parte din GLUMEA nu o intelegeti? Nu intelegeti ca nu era nici o pasarica? Ca nu era nici o rivalitate??? Ca era un mod indirect de a spune ca observa ca lucrurile merg FFFF bine (pe bune) intre comunitatea Targu Neamt si Pascani...but wtf!!!! Luati si recititi discutia si priviti postul lui Cirinel ca pe o gluma (voi aia fara simt umoristic) si dupa o sa vedeti ca nu trebuie nimeni sa'si ceara scuze sau sa taie aripi la ciori...sau sa se simta omu' de parca a dat cu paru...serios, iar incepeti sa faceti din cacat bici, iar degenerati si faceti offtopic aiurea...

Pe bune acu, fiecare'si vede de treaba daca nu puteti intelge anumite aspecte si tot atat va atacati inutil (autoatacati mai bine zis)...

Personal nu vad rostul acestei discutii, nu vad rostul acestui topic, comunitatea "4tuning" sau "tuning" sau "racing" sau cum vrei sa ii spui ROMAN, NU EXISTA!...daca vine cineva si imi spune ca nu e asa, il rog frumos sa ma cheme la o intalnire saptamanala sau lunara sau anuala...cum se organizeaza...dar pana atunci nu suntem degeaba la "propuneri orase"...

Hai va pup...
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 24-05-10, 00:50   #664
LGandrew

Stage 3
 
LGandrew's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 151
Default Re: Roman

morpheusmaster ... eu zic ca am cam T E R M I N A T cu subiectul asta ....hai sa ne vedem fiecare de topicul lui si sa nu o mai dam in OFFTOPIC ...
hai sa discutam despre cu totul altceva ....fiecare cu ce se mai intampla in orasele sau comunitatile lor ...bafta
LGandrew is offline   Reply With Quote
Old 24-05-10, 00:51   #665
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Roman

C E L M A I B I N E A S A !
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 24-05-10, 01:36   #666
CiRiNeL

Stage 4
 
CiRiNeL's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 254
Member of:
[Crazy Drivers]
[VW]
Default Re: Roman




deci am stat si am citit de la inceput totul si ma ... pe mine de ras...voi nu sunteti sanatosi =))
tuamni...rog un moderator ( daca citeste vreo un moderator toate balivernele astea) sa stearga tot ... tuamni =))
__________________
CiRiNeL is offline   Reply With Quote
Old 24-05-10, 01:47   #667
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Roman

Eu le citesc, dar nu şterg, găsesc oamenii o modalitate să se împace, dacă şterg eu posturile nu se rezolvă problema...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 24-05-10, 10:32   #668
scturoag
4Rally

Stage 5
 
scturoag's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,673
Member of:
[VW]
[Toyota]
[2 Roti]
[4Rally]
Default Re: Roman

Quote:
Originally Posted by LGandrew View Post
morpheusmaster ... eu zic ca am cam T E R M I N A T cu subiectul asta ....hai sa ne vedem fiecare de topicul lui si sa nu o mai dam in OFFTOPIC ...
hai sa discutam despre cu totul altceva ....fiecare cu ce se mai intampla in orasele sau comunitatile lor ...bafta
De ce nu iti vezi tu de sectiunea ta ??? da-i unsuscribe la topicul asta ca esti total pe din afara si incurci !
scturoag is offline   Reply With Quote
Old 24-05-10, 11:11   #669
LGandrew

Stage 3
 
LGandrew's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 151
Default Re: Roman

Quote:
Originally Posted by scturoag View Post
De ce nu iti vezi tu de sectiunea ta ??? da-i unsuscribe la topicul asta ca esti total pe din afara si incurci !
eu cred ca nu ai citit ultimele 2 pagini ...era vorba de cele 2 comunitati ...si nu stiu cum sa iti zic ..da cam fac parte din una din cele 2 ..si nush care e problema ...cu ce am gresit ca vreau sa termine baietii cu certurile ?....si nush care din noi 2 e ,,total pe din afara si incurca"..avand in vedere ca dupa ce sa incheiat totul ai aparut si tu ...hai totusi sa lasam balta ca nu ajungem nicaieri...
LGandrew is offline   Reply With Quote
Old 24-05-10, 13:30   #670
VladM
Seat Driver

Stage 5
 
VladM's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,605
Member of:
[SEAT]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[AUDI]
[Opel]
[Fiat]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Roman

Quote:
Originally Posted by LGandrew View Post
eu cred ca nu ai citit ultimele 2 pagini ...era vorba de cele 2 comunitati ...si nu stiu cum sa iti zic ..da cam fac parte din una din cele 2 ..si nush care e problema ...cu ce am gresit ca vreau sa termine baietii cu certurile ?....si nush care din noi 2 e ,,total pe din afara si incurca"..avand in vedere ca dupa ce sa incheiat totul ai aparut si tu ...hai totusi sa lasam balta ca nu ajungem nicaieri...
De ce nu vrei tu sa inchei toata discutia ? Ca sa fie alt subiect,am gasit la 50 de lei niste boxe Panasonic de 80 W,ce spuneti merita?
VladM is offline   Reply With Quote
Old 24-05-10, 19:07   #671
o n i x

Stage 4
 
o n i x's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 283
Default Re: Roman

depinde ce diametru au,aia 80w is watt rms sau w max.
in 50 de ron nu cred ca is cine stie ce...
o n i x is offline   Reply With Quote
Old 24-05-10, 19:28   #672
VladM
Seat Driver

Stage 5
 
VladM's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,605
Member of:
[SEAT]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[AUDI]
[Opel]
[Fiat]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Roman

Quote:
Originally Posted by o n i x View Post
depinde ce diametru au,aia 80w is watt rms sau w max.
in 50 de ron nu cred ca is cine stie ce...
Oricum le-am luat,is de 10 cm,se aud destul de bine,sunt multumit de ele,in plus nu trebuie sa decupez fata de portiera. O sa-mi pun 2 mai puternice pe spate.
VladM is offline   Reply With Quote
Old 24-05-10, 20:06   #673
scturoag
4Rally

Stage 5
 
scturoag's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,673
Member of:
[VW]
[Toyota]
[2 Roti]
[4Rally]
Default Re: Roman

Quote:
Originally Posted by LGandrew View Post
eu cred ca nu ai citit ultimele 2 pagini ...era vorba de cele 2 comunitati ...si nu stiu cum sa iti zic ..da cam fac parte din una din cele 2 ..si nush care e problema ...cu ce am gresit ca vreau sa termine baietii cu certurile ?....si nush care din noi 2 e ,,total pe din afara si incurca"..avand in vedere ca dupa ce sa incheiat totul ai aparut si tu ...hai totusi sa lasam balta ca nu ajungem nicaieri...
Nu stii care din noi e pe din afara? TU bai nazdravanule, din cate vad topicul se cheama ROMAN, iar tu esti de la Pascani - Iasi, si daca te uiti bine la detalii user, scrie ca eu is din ROMAN...
Fa ceva si nu te mai agita ca te lovesti la ceas.
scturoag is offline   Reply With Quote
Old 24-05-10, 22:25   #674
VladM
Seat Driver

Stage 5
 
VladM's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,605
Member of:
[SEAT]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[AUDI]
[Opel]
[Fiat]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Roman

Am citit primele 20 de pagini de pe threadul asta si mi-e dor de intalnirile de asta-vara. Sper sa fie cel putin la fel si vara asta ca mai sunt vreo 2-3 saptamani si se aduna lumea prin oras.
VladM is offline   Reply With Quote
Old 24-05-10, 22:45   #675
CiRiNeL

Stage 4
 
CiRiNeL's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 254
Member of:
[Crazy Drivers]
[VW]
Default Re: Roman

Quote:
Originally Posted by VladM View Post
Am citit primele 20 de pagini de pe threadul asta si mi-e dor de intalnirile de asta-vara. Sper sa fie cel putin la fel si vara asta ca mai sunt vreo 2-3 saptamani si se aduna lumea prin oras.
asta ii ziceam si eu lu` morph aseara...poate se mai fac ceva intalniri ca sa apar si eu
CiRiNeL is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -