Quote:
Originally Posted by VladM
Pozele la care ne-am chinuit o gramada in Photoshop...esti multumit ali_ump ? Esti convins ca nu ne-am pus deacord sa mintim in grup ?  )
|
Hai ma .. ce naiba ...ai pus poze cand dormeam pe motoreta ?!?
A 2-a intalnire .. a fost destul de tare ... ne-am adunat 3-4-5 ... la urma eram vreo 6-7 masini(si 2 motorete

) ... 2-3 ture de oras .... frumos ...
sper ca data viitoare sa e strangem mai multi