Este vorba de un Opel Astra, boxele pe fata vin din fabrica (nu cunosc brandul), iar pe spate vreau sa-mi iau boxe de 2 mil. si un mp3 player de aproximativ 5 mil.
Ma poate ajuta cineva cu o idee?
Eu ma gandeam la Boxe Infinity si Mp3ul Sony....
Multumesc de ajutor!