Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > Car Audio > Discutii generale

View Poll Results: Dauneaza sonorizarea puternica?
DA 15 57.69%
NU 6 23.08%
NU STIU 1 3.85%
NU MA INTERESEAZA 4 15.38%
Voters: 26. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 07-03-04, 18:21   #106
fratele lu` alex GMZ

Stage 3
 
fratele lu` alex GMZ's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 111
Default

pe langa braduletzi sper ca miati iertat greseala mea cu watzii aia
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	p2190610_318.jpg
Views:	94
Size:	163.3 KB
ID:	3313  
fratele lu` alex GMZ is offline   Reply With Quote
Old 10-02-08, 19:39   #107
PvDTranceAddicted

Stage 4
 
PvDTranceAddicted's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 274
Default Re: Care este cea mai puternica sonorizare pe care ati vazut-o?

in primul si in primul rand o sonorizare puternica DAUNEAZA NUMAI CAND E GALAGIE ADIK NU REDA MUZIK CURATA CLARA PRECISA adik low cost stuff, FIDELITATEA EXTREMA CHIAR SI CU MII DE WATI NU DISTRUGE TIMPANUL, DELOC, spre exemplu cea mai marfa masina pe care am testat-o a fost un Golf V GTI modificat care apartinea unui reprezentant Porsche Romania cu sunet de 17000 de euro HANDMADE IN GERMANY adik Helix toata masinuta cu Clarion HX-D2 player, unde avea seturi de Helix RS.6 Competition cu 2 basi pe usa identici si media pe mijloc si tweeterul pe stalpii fata, 2 amp Helix A2 si A4 Competition, 2 subwoofere Helix W12 Competition adik 700W sub plus 480w difuzoarele si 2 condensatoare Helix 1F pt fiecare amp...am ramas cu gura cascata ca dupa ce am ascultat timp de mai bine de juma de ora in masina cu usile inchise muzik la un nivel de 90 la suta volum NU IMI PIUIAU URECHILE ca atunci cand ies dintr-un cacat de club unde dau idiotii in inalte de iti rupe timpanele ca la ei nu exista decat +2 sau +3db neaparat, dar de unde in masina o fidelitate dusa in extrem incat nimic absolut nimic nu patisera timpanele mele, prea perfecta treaba
PvDTranceAddicted is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -