Am si eu un HU Kenwood si vreau sa stiu cum e bine sa tin reglajele...controlul de la Subwoofer acum il am la +9 merge pana la +15, pana astazi bass'ul il tineam +8, medii +2 si inaltele +3, am dat bass'ul la +0 si ma intrebam daca pot da controlul de subwoofer mai mult...acum cu bass'ul la +0 a mai scazut si bass'ul subwooferului...dar vreau sa protejez putin midbasul, cum era la +8 baraia la volumu mare, acum la +0 se aude bine.
HU: Kenwood KDC-415U
Subwoofer: Powerbass S12
Amplificator: Hollywood HXA 20