Am un subwoofer infinity Kappa 120.3se si am probleme mari in confectionarea unei incinte.Intrebarea principala ar fi ce tip cutie se recomanda si eventual unde pot sa o fac.Am un Hyundai Accent si portbagajul nu este foarte mare.Desi as prefera o cutie bass-reflex, cred ca mai recomandata ar fi una inchisa.L-am pus intr-o incinta inchisa de 37 litri si nu se aude aproape deloc.Ce pot sa fac?