Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Subwoofere (https://forum.4tuning.ro/390-subwoofere.html)
-   -   Cutie Subwoofer Infinity (https://forum.4tuning.ro/390-subwoofere/17178-cutie-subwoofer-infinity.html)

Marku_trd 09-05-06 15:38

Cutie Subwoofer Infinity
 
Am un subwoofer infinity Kappa 120.3se si am probleme mari in confectionarea unei incinte.Intrebarea principala ar fi ce tip cutie se recomanda si eventual unde pot sa o fac.Am un Hyundai Accent si portbagajul nu este foarte mare.Desi as prefera o cutie bass-reflex, cred ca mai recomandata ar fi una inchisa.L-am pus intr-o incinta inchisa de 37 litri si nu se aude aproape deloc.Ce pot sa fac?

decibels 09-05-06 16:23

Re: Cutie Subwoofer Infinity
 
1 Attachment(s)
Pt incinta inchisa iti trebuie 28 de litri, uite-te peste specificatii si variante recomandate pt construirea incintei.


All times are GMT +2. The time now is 09:57.

- Copyright 2026 4Tuning