![]() |
Cutie Subwoofer Infinity
Am un subwoofer infinity Kappa 120.3se si am probleme mari in confectionarea unei incinte.Intrebarea principala ar fi ce tip cutie se recomanda si eventual unde pot sa o fac.Am un Hyundai Accent si portbagajul nu este foarte mare.Desi as prefera o cutie bass-reflex, cred ca mai recomandata ar fi una inchisa.L-am pus intr-o incinta inchisa de 37 litri si nu se aude aproape deloc.Ce pot sa fac?
|
Re: Cutie Subwoofer Infinity
1 Attachment(s)
Pt incinta inchisa iti trebuie 28 de litri, uite-te peste specificatii si variante recomandate pt construirea incintei.
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:57. |
- Copyright 2026 4Tuning