Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > Car Audio > Subwoofere

Reply
 
Thread Tools
Old 13-12-09, 00:41   #16
Buldog_nr1

Stage 1
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 18
Default Re: vreau sa'mi pun woofer pe masina.... ceva recomandari ?

Quote:
Originally Posted by animalutz
Din cele pe care le-ai enumerat tu, numai Pioneer ce mai scoate capul de sub apa, restu sunt apa de ploaie
Imi cer scuze dar va fi nevoie sa te contrazic . Eu personal consider JBL ca e deasupra apei si o idee peste pioneer cel putin in urechile mele suna ceva mai precis ( acum fac referire la subwoofere low si mid end nu la capetele de serie unde recunosc ca pioneer are ceva dragut ) .
In rest il sustin pe Stage 1 din celelalte topicuri am observat ca e priceput in ale sunetului . Totusi as adauga ca 1000lei este o suna fix intre clase la modu ca nici low end dar nici mid si cum zicea si Stage 1 daca mai adaugi un pic iti poti lua / face ceva mult mai frumos .
Stima .
Buldog_nr1 is offline   Reply With Quote
Old 10-04-11, 18:34   #17
c3ra67

Stage 1
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 10
Talking si eu vreau sa'mi pun woofer pe masina

buna all ,vreau sa'mi pun si eu woofer pe masina dar nu are cine asa pe gratis sa mi-l monteze doar din pasiune .stiti pe cineva? am la el tot ce imi tebuie amplificatot, subowooferul de 8'' ,condensator de 1farad,cabluri
c3ra67 is offline   Reply With Quote
Old 10-04-11, 18:58   #18
Stage2

Stage 3
 
Stage2's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 141
Default Re: vreau sa'mi pun woofer pe masina.... ceva recomandari ?

Undeva, in sectiunea car audio de pe acest forum, ti-am postat un tutorial de la 0 in privinta montarii unui sistem audio pe masina, mai mult interes n-ar strica. Chiar ma mira logica gandirii tale.
__________________
,,Motivation get's you going but habit get's you there"
Stage2 is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -