Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Timisoara

Reply
 
Thread Tools
Old 29-06-05, 18:39   #1
Jeff

Stage 5
 
Jeff's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 888
Default RETRAGERE

Am decis ca pierd vremea degeaba pe acest forum, in masura in care tot ceea ce incercam noi sa facem este permanent sabotat si denigrat. M-am hotarat sa ma retrag, akimoto ma sustine in decizia mea, care este irevocabila. Imi voi retrage si sprijinul legat de orice manifestari automobilistice - in tzara asta nu-si au sensul. Cu tristete va anunt ca fenomenul Speedracing inceteaza si el, organizatorul, lipsit de sprijinul nostru si efectiv speriat de ce se intampla, a decis sa se retraga pe o perioada nedefinita. Cand spiritele se vor calma si monopolul va inceta, il vom contacta pentru a reveni in tzara. Puteti sa ma acuzati, daca vreti, de orice, Speedracing pentru noi a contat mai mult decat pentru oricine. A fost una din cele mai frumoase perioade. O sa fie si mai bine, sunt convins. Pana atunci, bafta la toti.
Sincerely yours.
PS: mancatorii vor specula la maxim ce am scris eu aici - pentru ei,
__________________
Romanian Dragracing Site
Jeff is offline   Reply With Quote
Old 29-06-05, 18:51   #2
akimoto

Stage 5
 
akimoto's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,515
Member of:
[Moderators]
[RR]
Default

vom mai discuta cu organizatorul peste cateva luni, cand, probabil, dictatura legal racing se va apropia de final si vom putea organiza curse nestingheriti...
domnisoara Monica, de la SpeedRacing, inca mai plange cand isi aminteste de amenintarile venite din partea unor domni care sunau cu numar necunoscut...
traiasca legal racing
akimoto is offline   Reply With Quote
Old 29-06-05, 18:55   #3
aR99bMw

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,856
Default

asa ceva nu se poate frate.....amenintari????
Chiar nu se mai fac curse?
aR99bMw is offline   Reply With Quote
Old 29-06-05, 19:02   #4
akimoto

Stage 5
 
akimoto's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,515
Member of:
[Moderators]
[RR]
Default

exact
akimoto is offline   Reply With Quote
Old 29-06-05, 19:09   #5
aR99bMw

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,856
Default

pfoaaaa......chiar cand mi-am scos si eu masina.......ce naspa.....
aR99bMw is offline   Reply With Quote
Old 29-06-05, 19:19   #6
aR99bMw

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,856
Default

Ma...nu inteleg ce dracu or avut ei cu noi ......legal racing......niciodata nu or organizat o cursa la Arad.........asta e ....asa e romanu........
mare pacat.........iar merjem la 4 benzi.......naspa naspa....
__________________
j
aR99bMw is offline   Reply With Quote
Old 29-06-05, 19:28   #7
tm8bnz

Stage 5
 
tm8bnz's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,584
Member of:
[Moderators]
[RR]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Ce jeg...bine zis...asha'i romanul !
tm8bnz is offline   Reply With Quote
Old 29-06-05, 20:29   #8
Soichiro
Guest
 
Posts: n/a
Default

Rusine!
Inca o data: Rusine!
  Reply With Quote
Old 29-06-05, 20:39   #9
akimoto

Stage 5
 
akimoto's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,515
Member of:
[Moderators]
[RR]
Default

Soichiro, eu n-am acuzat oficialii lr...eu doar am expus ce i s-a intamplat la fata
akimoto is offline   Reply With Quote
Old 29-06-05, 23:48   #10
Deathman

Stage 3
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 142
Default

TRAIASCA COMUNISMUL SI MONOPOLUL IMPUS PRIN CHESTII MURDARE!!!

Si acum sa las vorbele de rau:

Nu pot decat sa-i felicit pe totzi cei care au contribuit la initiativa SpeedRacing. Ca orice bucurie vine repede si pleaca la fel de repede. Oricum sper sa se reia initiativa si sa avem din nou curse. Pana atunci toate cele bune SI INCA O DATA FELICITARI pt o chestie care n-o voi uita prea repede.
Cu stima si respect pt tot ce inseamna SpeedRacing, Geo a.k.a Deathman
__________________
Viata n-ar fii distractiva fara muzica
Deathman is offline   Reply With Quote
Old 30-06-05, 00:03   #11
morghen

Stage 5
 
morghen's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,142
Member of:
[Moderators]
[Racing Syndicate]
[PORSCHE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"aR99bMw\"
iar merjem la 4 benzi.......naspa naspa....
lasa bah ca e drumu bun acuma...shi o sa faca drum bun prin tot orashu...shi mai merem shi pe la las vegas..shi bine o fi...
morghen is offline   Reply With Quote
Old 30-06-05, 00:10   #12
TEKIN

Stage 5
 
TEKIN's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,048
Default

chiar asa e romanul....??? pacat nu am cuvinte
TEKIN is offline   Reply With Quote
Old 30-06-05, 00:25   #13
Øvi

Stage 4
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 287
Member of:
[RR]
Default

Quote:
Speedracing pentru noi a contat mai mult decat pentru oricine. A fost una din cele mai frumoase perioade.
Adevarat

Ma intristez insa in acelasi timp ma enervez prin retragerea atat Speedracingului cat si suportului oferit de anumiti oameni ne lasam invinsi de stim noi cine n-am chef sa dezvolt ce am spus , is terminat,distrus,suparat,nervos.
Øvi is offline   Reply With Quote
Old 30-06-05, 01:02   #14
Øvi

Stage 4
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 287
Member of:
[RR]
Default

Retragere? pai asta e solutie fratilor ? orice altceva dar NU retragere. Cine are de pierdut din asta? doar noi .... ii inteleg totusi pe organizatori ca nu mai suporta atata mizerie. Poate aberez si nu stiu nici 1% din toata povestea , insa cel mai rau imi pare ca Speedracing nu ne-a luat pe noi ca exemplu in relatia cu LR si asa mai departe ..... zambete si rasete in hohote prin Atu si niste sincere pareri de rau cum ar fi : \" \" si
Øvi is offline   Reply With Quote
Old 30-06-05, 08:22   #15
sebi{

Stage 4
 
sebi{'s Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 270
Member of:
[RR]
[RENAULT]
Default Re:

n-am cuvine sa exprim tot ce simt,dar nici retragerea noastra si nici a celor de la SR nu e o solutzie,totzi am fi interesatzi despre ce amenintzari e vorba,si propun o coalitzie anti LG nici decum retragerea
poate gresesc si sunt prost informat ,dar din cite imi amintesc eu si ei si-au anuntzat retragerea o data,de ce dracu nu s-au tzinut de cuvint?
__________________
hai salut si la multzi cai!https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault/8463-renault-megane/page-4.html DE VINZARE
sebi{ is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -