Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Timisoara

Reply
 
Thread Tools
Old 08-06-05, 19:16   #16
Speedy5
Road Runners Member

Stage 5
 
Speedy5's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 698
Member of:
[Moderators]
[RR]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Quote:
Originally Posted by \"Street Shark\"
Io ma bucur ca nu se tine.

Credeam ca ne cunostem si nu ma asteptam la asa o replica din partea ta.
E normal sa-ti exprimi optiunile si nu sunt convins de sinceritatea ta in acest post, as vrea sa stiu daca te confund sau nu, ai cumva un Hyunday Coupe si un Fiat Coupe?
Daca ai capatat ceva experienta in organizarea etapelor de Timisoara la Arad poate ne ajuti impreuna cu o parte din echipa ta cand venim la Timisoara.

te asteptam
__________________
www.roadrunners.ro
Speedy5 is offline   Reply With Quote
Old 08-06-05, 21:10   #17
cioli17

Stage 5
 
cioli17's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 1,482
Member of:
[Moderators]
[RR]
Default

domnu' sebastian :

subaru trage bine ca am auzit ca e bomba , mere tare tare nu asa ?

tu cum o mai duci ? io bine uita acuma am mancat !

familia ce mai face ? copii ?

cu lucru cum te descurci ? merre bine treaba ?... dai un PM daca te pot ajuta cu ceva

cu femeile cum o mai duci , am auzit nu prea te impaci cu ele mai deloc , mai mult cu baietii ... dar e bine si asa

mai vb frate , kip in taci

respect frate YO
cioli17 is offline   Reply With Quote
Old 09-06-05, 02:10   #18
Street Shark

Stage 3
 
Street Shark's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 150
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Respect Cioli.Am ras toata noaptea
Street Shark is offline   Reply With Quote
Old 09-06-05, 02:47   #19
aR99bMw

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,856
Default

aR99bMw is offline   Reply With Quote
Old 11-06-05, 14:13   #20
daflyer_oradea

Stage 5
 
daflyer_oradea's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,901
Default

Sebastian, aceeasi chestie s-a facut si a Arad...cursa pe care ai \"descris-o\" tu e exact ca si ceea ce se intampla la Speedracing. Primii 8 timpi se lupta eliminatoriu pana raman cei mai buni 2. Si numai pentru calificarea in finala se iau cei mai buni 8 timpi, ca in \"sferturi\", \"semifinale\" si \"finala\" sta nenea cu fanionu,sa vada cine trece primu'. timpii sunt doar cronometrati...nu a contat timpul doar la calificarea in primii 8...si in stabilirea perechilor, si apoi cine trece primu', trece primu. idiferent de timp...timpii sunt doar informativi.
nu stiu daca m-am exprimat destul de corect sa intelegi, si nu stiu de ce am scris atat, ca se pare ca nu are rost. Dar, in fine, daca LR-u nu a venit pana acum in ardeal, a fost doar la tm...era normal ca altcineva sa preia initiativa.
Si cei care au preluat-o fac bine ceea ce fac. Deci...concluzia o tragi singur, bineinteles daca vrei.
Salut.
__________________
My wide E36
daflyer_oradea is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -