si aici sunt ... cica aseara am inteles ca s-a dat cu unu ce are un golf 4 4motion diesel desigur .. pai nu stiu cat e de adevarat .. in seara asta dacal vad ma iau dupa el putin si`l opresc
... cica aseara am inteles ca s-a dat cu unu ce are un golf 4 4motion
Adica s-a dat la curse ilegale? Ai si dovada? Asta e deja infractiune, sa stii, iar tu esti complice, daca stiai. Iar daca n-ai spus, se mai pune si tainuirea la dosar. Vai de capul tau va fi!
astazi am vazut pe cineva din clubul Road Runners cred ca .
Un Opel era parca.
Veneam dinspre TM , el mergea spre TM.
chiar la iesire,(intrare).
Cred ca m-a vazut si el
) azi a plecat spre timisoara am vb cu un prieten cu care s-a plimbat )
am ajuns deja la timisoara
si explicai la baiatu cu tdi-ul ca dat nu inseamna sa stea in spatele meu in timp ce eu ma plimb pe drumul ala denivelat. i-am dat ocazia sa se puna in paralel dar nu a vrut. in rest toate cele bune pt politia de treaba de acolo
am ajuns deja la timisoara
si explicai la baiatu cu tdi-ul ca dat nu inseamna sa stea in spatele meu in timp ce eu ma plimb pe drumul ala denivelat. i-am dat ocazia sa se puna in paralel dar nu a vrut. in rest toate cele bune pt politia de treaba de acolo
asa-i ca e de treaba politia ?) pai ala are .. 105 cp .. pe golfu ala .. tu cat ? 200 ?)iti dai seama ca doar te plimbi si el da pedala la maxim )