22-09-04, 10:51
|
#256
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2004
Posts: 613
|
__________________
Whatever the road to paradise is, I`m on it !
|
|
|
22-09-04, 22:22
|
#257
|
|
Road Runners Member
 Stage 5
Join Date: Apr 2004
Posts: 698
Member of: [Moderators] [RR]
|
speedy , mersi ca ai fost pe faza
nu-i corect ca aia sa ne ia sigla
|
|
|
22-09-04, 22:26
|
#258
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,147
Member of: [RR] [Honda]
|
mda, nu e corect, dar nici sa dam cu pietre in iei, oricum au spus ca remediaza situatia
bine, gestul e urat,
|
|
|
22-09-04, 22:30
|
#259
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2004
Posts: 888
|
Exact. Hai sa asteptam rezultatele protestelor noastre. Recomand sa nu ne mai luam de baieti pana nu vedem si o replica.
Respect.
|
|
|
22-09-04, 22:36
|
#260
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,147
Member of: [RR] [Honda]
|
mda, e cel mai bine, vedem ce fac
|
|
|
23-09-04, 09:09
|
#261
|
 Stage 4
Join Date: Apr 2004
Posts: 270
Member of: [RR] [RENAULT]
|
Re:
n-a fost sa fie.........octavia vs bmw.........si apropo,despre ce furt de sigla vb?
|
|
|
23-09-04, 09:14
|
#262
|
 Stage 4
Join Date: Apr 2004
Posts: 270
Member of: [RR] [RENAULT]
|
Re:
ce parere avetzi?max plinge la ora asta sau nu?
|
|
|
23-09-04, 13:51
|
#263
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,313
|
poate isi ia si el tractor! ... hmmmm ... la dracu ... oricum daca vine cu Mamveu poate vedem pe mighty Taxi killer de Bemve vs Mamveu! si restu ...
|
|
|
23-09-04, 22:01
|
#264
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2004
Posts: 888
|
Re:
Quote:
|
Originally Posted by \"sebi{\"
n-a fost sa fie.........octavia vs bmw...
|
Astept sa-si faca Ova bmw-ul, ca altfel n-are farmec... Dup-aia mai vedem
|
|
|
24-09-04, 06:51
|
#265
|
 Stage 4
Join Date: Apr 2004
Posts: 270
Member of: [RR] [RENAULT]
|
Re:
nu are legatura cu noi dar aseara mi-a murit un prieten cu motocicleta,multzi il stiu dupa motor era imblanit si plin de crani de berbec,a intrat in depasile la o coloana de masini iar prima masina din coloana a virat stinga,ODOHNEASCASE-N PACE SI COONDOLEANTZE FAMILIEI
|
|
|
24-09-04, 08:07
|
#266
|
Stage 3
Join Date: Apr 2004
Posts: 108
|
urat... mai tii minte ce vorbeam luni seara? prietenul meu a avut noroc, a iesit din spital, cu doua tije in picior, cu fata cusuta, dar a iesit viu. am vazut poze de la accident, erau bucati din carena infipte in dacia nebunei care l-a lovit. ce satisfactie ca aia e pasibila de condamnare daca un an de acum incolo el nu se mai urca pe motor? si el avea experienta, ca e pe motor de mic si pe de-asupra concureaza, deci nu mergea la impresii...
|
|
|
24-09-04, 15:31
|
#267
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,147
Member of: [RR] [Honda]
|
pacat pt baiatul ce a avut accidentul de motocicleta, stiam motocicleta, o vedeam des prin oras. ce sa zic...chiar daca nu i-l stiam, condoleante familiei si prietenilor. si eu am pierdut un prieten de varsta mea la sfarsitul vacantei, tot intr-un accident de motocicleta.
__________________
R 40510 - Cosmic Grey Ep3
hsnracing.blogspot.com
|
|
|
24-09-04, 20:19
|
#268
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2004
Posts: 613
|
|
|
|
25-09-04, 00:59
|
#269
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,147
Member of: [RR] [Honda]
|
cum naiba sa ai bad marks la scoala deja? nici pe forum nici la intalniri nu mai dai?
ps: zii ca iti ia-u ai tai cablu de la comp :P
|
|
|
15-10-04, 23:28
|
#270
|
|
Road Runners Member
 Stage 5
Join Date: Apr 2004
Posts: 698
Member of: [Moderators] [RR]
|
al' mic , ti-ai imbunatatit marks-urile ?
|
|
|
|
|