Am si eu o intrebare...Capacitoarele la ce se folosesc pt un sistem audio de masina...Eu am o statie Lanzard Vibe de 2X175 W RMS pe 4 ohmi
si 2X 375W RMS pe 2 ohmi...dar avand in vedere ca am 2 subwofere Pyle
1200W PMPO si Pioneer 600W PMPO care merg pe 4 ohmi nu scot decat 2 X 175....Se merita oare sa mi iau capacitor si cum se monteaza asta?
Ce subwofere recomandati ca eu vreau sa schimb pioneer cu unu Kicker
de 400W RMS pe 2 ohmi?