Vreau sa imi cumpar zilele astea un mp3 player si am fost azi pe la carrefoure sa vad ce oferte au , am gasit playeru asta LG LAC5900RN la 300 ron .
Ca functii sunt multumit de el , USB`u fiind un mare avantaj .
Cei de la LG se pricep la mp3`playere sau .. o sa se auda ca actualul player( HU original de pe solenza - cu caseta

)) )