![]() |
LG
Vreau sa imi cumpar zilele astea un mp3 player si am fost azi pe la carrefoure sa vad ce oferte au , am gasit playeru asta LG LAC5900RN la 300 ron .
Ca functii sunt multumit de el , USB`u fiind un mare avantaj . Cei de la LG se pricep la mp3`playere sau .. o sa se auda ca actualul player( HU original de pe solenza - cu caseta:))) ) |
Re: LG
Sincer alea sunt facute "pe sub vapor" in china si nus cat de bune sunt
De cati bani esti dispus sa dai pe un player si poate gasesti o solutine mai buna poate putin mai costisitoare dar sa merite pe viitor |
Re: LG
mergi pe firme care sunt axate pe car audio, nu pe firme care fac si televizoare si telefoane si prajitoare de paine etc.
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:09. |
- Copyright 2026 4Tuning