Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > Arata-ti sunetul! > Sistemul Audio de pe Masina Mea

Sistemul Audio de pe Masina Mea Sistemul Audio de pe Masina Mea

Reply
 
Thread Tools
Old 25-09-09, 11:09   #196
Marinu

Stage 5
 
Marinu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 697
Member of:
[Moderators]
[Competitor CNCA]
Default Re: Ford Mondeo - Pac Pac "Brax Team" (Ceva frumos de altfel)

Felicitari pentru Dragos, nu e prima cupa cu locul 1, insa cu siguranta este cea mai meritata.

Bafta si sunt curios de rezultatul pe care il vei obtine pe data de 3-4 octombrie.
__________________
Music lets you know.. You are alive !

More at: https://www.facebook.com/ArtInMotionExclusive
Marinu is offline   Reply With Quote
Old 25-09-09, 12:01   #197
animalutz
VW Driver

Stage 5
 
animalutz's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 1,203
Member of:
[Street Gambler]
[VW]
[Competitor CNCA]
[AUDI]
Default Re: Ford Mondeo - Pac Pac "Brax Team" (Ceva frumos de altfel)

Felicitari domnu'... DAAAR, mai ai pana ma ajungi pe mine ... :P
animalutz is offline   Reply With Quote
Old 04-10-09, 15:42   #198
_b52_

Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 864
Default Re: Ford Mondeo - Pac Pac "Brax Team" (Ceva frumos de altfel)

hahaha, te ia animalutzu la misto ... eu vreau sa vad lupta secolului intre astia doi, aia live s-a contramandat ca ar fi iesit misto rau, imi luam popcorn in primu rand, ochelari 3D, ce sa mai... Tre sa recunosti ca a facut o aroganta, pac pac ma-ntelegi ? Bai animalutzule, nu e cam rarefiat aerul pe care il respiri tu acolo la inaltime ? Mai da-te ma si tu jos din copac, sa te atingem si noi, astia, muritorii de rand, oamenii simplii ...
_b52_ is offline   Reply With Quote
Old 04-10-09, 16:52   #199
dragosv

Stage 4
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 273
Default Re: Ford Mondeo - Pac Pac "Brax Team" (Ceva frumos de altfel)

robert stii bine ca nu poti sa ripostezi impotriva zeilor.......
dragosv is offline   Reply With Quote
Old 04-10-09, 17:16   #200
_b52_

Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 864
Default Re: Ford Mondeo - Pac Pac "Brax Team" (Ceva frumos de altfel)

Da....iti mai aduci aminte cum stateam noi toti in gasca si ne dadeam in ? Si cand tu cu Banu v-ati luat Brax-uri, animalutzu devenise deja , a dat fuga repede acasa si a spart porcusoru de portelan in care-si pastra economiile de-o viata, a apelat la metodele hardcore si si-a facut upgrade in cele din urma. A venit o zi in care s-a uitat cu superioritate la Banu si a inceput sa-l , dupa care a bagat-o pe celebra si memorabila : "Ai ramas in urma Banule". Al nostru prieten Banu in schimb, abia se trezise si el , bagase ceva la matz , deh, omu era flamand dupa ce daduse si el la cu o noapte inainte cand tocmai ce primise vestea care avea sa-i schimbe viata. Acum sa nu credeti ca Banu a reactionat asa : , ci din contra, reactia lui a fost ceva de genu : si a inceput sa-i pregateasca o surpriza. Dupa scurt timp, apare animalutzu pe la atelier dupa ce el ca vorbea lumea cum ca i se pregatea la care nu se astepta, Banu era in pozitia : , portbagajul deschis larg si X4-le in functiune. Asta l-a cam pe animalutz si reactionand prompt s-a bagat in masina si a inceput sa , iar in mintea lui era un deranj total si ii zburau fel si fel de ganduri . Asa ca draga concurentule Varlam, pune mana si acolo ca sa ai o oarecare sansa sa-l pe campeon, sa fie o lupta dreapta si sa , dupa care sa faci si tu precum fac eu : "Eu am participat la competitii, am demonstrat ce-am avut de demonstrat "
_b52_ is offline   Reply With Quote
Old 04-10-09, 19:05   #201
aproapeom

Stage 4
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 293
Default Re: Ford Mondeo - Pac Pac "Brax Team" (Ceva frumos de altfel)

aproapeom is offline   Reply With Quote
Old 04-10-09, 22:20   #202
Seal

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,040
Default Re: Ford Mondeo - Pac Pac "Brax Team" (Ceva frumos de altfel)

Hai ca ma bag si eu in seama un pic. Chestiile personale care le aveti cu anumite persoane (acum este vorba despre Animalutz) se vorbesc in particular. Sunt alte persoane care nu au parerea asta despre el,sau poate ca aveti dreptate voi in felul vostru,sincer nu prea ma intereseaza dar repet chestii de vorbit in particular. Mie personal nu mi-ar place sa mi se vorbeasca de rau sau in orice fel pe nici un forum deoarece asta e lipsa de respect pt persoana aceea pe care voi o barfiti. Sunt oameni si oameni fiecare se da mare in felul lui,fiecare se da mare cu ce poate dar barem ca uni dintre ei or avea cu ce sa se dea mare.Sau nu. In fine repet iar, va rog in particular. Fiti finuti in toate sensurile pentru ca niciodata nu se stie ce va rezerva viitorul in sensul ca persoana pe care o barfiti poate sa fie pe viitor o persoana de apreciat si apoi voi regretati vorbele spune.


PS: nu tin partea nimanui
PPS: va rog sa terminati cu rautatile
Seal is offline   Reply With Quote
Old 04-10-09, 22:22   #203
_b52_

Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 864
Default Re: Ford Mondeo - Pac Pac "Brax Team" (Ceva frumos de altfel)

Stai ma linistit, noi glumim intre noi Asa ne iubim noi, e felul nostru si doar al nostru... unii au cu ce, altii mai putin... invidia din noi zbiara
_b52_ is offline   Reply With Quote
Old 15-10-10, 14:43   #204
_vrx_

Stage 4
 
_vrx_'s Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 299
Member of:
[Moderators]
[Competitor CNCA]
Default Re: Ford Mondeo - Pac Pac "Brax Team" (Ceva frumos de altfel)

Gata cu joaca
_vrx_ is offline   Reply With Quote
Old 21-10-10, 01:42   #205
MRKXMI

Stage 5
 
Join Date: May 2008
Posts: 407
Member of:
[FORD]
Default Re: Ford Mondeo - Pac Pac "Brax Team" (Ceva frumos de altfel)

asteptam noua evolutie
MRKXMI is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -