In primul rand vreau sa salut toata lumea de pe acest forum fiind prima oara cand scriu aici.
Am un seat ibiza din 2005 si as vrea sa fac si eu o cutie pt suburi si la cine as putea sa apelez in privinta asta? Nu vreau orice cutie ci una sa se potriveasca perfect in portbagaj. Nu ma calicesc la bani...