![]() |
Cine imi poate face si mie o cutie de sub
In primul rand vreau sa salut toata lumea de pe acest forum fiind prima oara cand scriu aici.
Am un seat ibiza din 2005 si as vrea sa fac si eu o cutie pt suburi si la cine as putea sa apelez in privinta asta? Nu vreau orice cutie ci una sa se potriveasca perfect in portbagaj. Nu ma calicesc la bani... |
Wise guy,Ground Zero,Sfigmo,vpower16.
Vorbeste cu ei. |
| All times are GMT +2. The time now is 18:08. |
- Copyright 2026 4Tuning