are 30w ..si as vrea sal pun pe masina...sincer numi trebe sami bubuie creierii de bass..imi place cum se aude...da nustyu dak gasesc amplificator auto la puterea asta..sau merge direct la casetofon si i mai trebe niste filtre ceva... ?
mda la 13 cm io zic sa nu te mai chinui ca nici nu o sa ii simti prezenta. La marimea asta nici nu se numeste subwoofer ... de la 20 de cm in sus mai vorbim.
ce treaba are dak e mai mic...conteaza puterea...si in casa se simte destul..in masina crek se aude mai tare..cai spatiu mai mic...si in tocmia ca nu vreau sami bubuie masina..oleak de bass acolo ...deci tre sa ii pun pt. a fi montat in masina?
e de la un sistem microlab 2.1 http://www.torent.ro/articol/216/327...ofer_lemn.html se aude bn..la puterea lui da dak dau prea tare nu mai scoate bass klumea ..si intro incinta inchisa cica se pierd oleak distorsiunile...