mi-a venit JBL-ul de pe ******** (mijto "fan-curieru-ul")
acum trec la treaba pt cutie...
dar am nedumeriri...
- are 4 conectori (cum leg ?? in serie sau paralel? )
- pt o cutie sealed, trebuie sa fie de 28,32 litri (cum calculez asta?)
- as vrea cu bass reflex... aici trebuie sa fie de 49,55 litri... iar diametrul gaurii sa fie de 102 mm (e mare gaura, nu cred ca mai imi place)
pan' la urma o sa o fac sealed, dar care sunt dimensunile pt 28,32 litri?
modelul dupa care as face (si imi place f mult asta) ar fi:
o sa postez si foaia cu detaliile despre sub'