Salz, stiu ca suna prostesc da vreau sa va intreb daca pot lega direct de la baterie CD Playerul? Cand am faza scurta aprinsa si calc frana cade muzica, sau cand dau volumul mai tare cu motorul oprit, asa ca ma gandesc ca e legat de unde nu trebuie. E vorba de un Sony GT 210, stiu ca nu e cine stie ce da pentru Daciutza mea e destul... Am intrebat pe la service-uri si nu vrea nimeni sa-mi zica, doar sa imi faca ei conectarea. El are o siguranta de 10 parca in el da nu ar trebui sa mai pun vre-una pe cablu de alimentare? Va intreb ca nu stiu si pe cine am intrebat nu vor sa-mi zica...