Re: Ce boxe sa-i pun?
da, Dieci power!
din ce preferinte ai exprimat la pioneer vad ca vrei sa pui coaxiale in usi ... nu fa greseala aceasta, pune in fata un sistem si eventual in spate doua coaxiale, ori pe 16,5 ori chiar ovale.
Recomandarea mea ar fi in fata DSK 165 cu tweet pe bord sau in montantii de parbriz si pe spate ce coaxiale vrei si-ti incap din gama DCX.
Nu necesita amplificare activa, poate sa-ti intepenesti putin usile si sa elimini "soriceii", dar nici asta nu-i musai (urechea ta decide).
__________________
Loud&Proud member of SQNLL Team
Music is my PASSION and CITROEN my LOVE
|