Re: ce sa aleg
Acel 9600 a fost un aparat foarte bun dar sunt convins ca o sa-l cumperi second hand, sansele sa gasesti unul nou fiind....foarte mici. Sau poate ma insel.
Daca e SH ai grija mare la fatada dubla motorizata care nu este foarte fiabila in timp. 9600 si 8600 sunt cunoscute pentru calitatea lor dar si pentru sensibilitatea la praf, in special a mecanismului de incarcare a discului care dupa o vreme incepe sa dea rateuri. Plusa ca monntate in unghi inclinat....scot destul de greu discul. In rest... sunt super aparate. Mie cel putin mi-au placut mult.
Daca ai incredere ca aparatul e in toate mintile lui si te costa pana in 250-300 EU (MAXIM)... e ok.
|