Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > Car Audio > Coltul incepatorului

Coltul incepatorului Intreaba si afla ce vrei sa stii

Reply
 
Thread Tools
Old 21-01-13, 21:34   #1
haidu08

Stock
 
Join Date: Oct 2012
Posts: 1
Exclamation ajutorrrrrrrrrrr

Buna as dori daca se poate sa ma ajute si pe mine cineva cu experienta
as vrea sa imi bag si eu in masina mea un (Golf 3) ceva muzica dar problema e ca nu stiu ce sa imi cumpar sa sune destul de bine si ff mult bum bum problema la bani nu ar cam fi,,,ce sa zic dispun de vreo 5000-7000 lei dar nu mai mult
si daca e vreo un doritor sa ma ajute sami dea ceva poze cu boxele ce ar trebuii sa le cumpar sau un link ceva......
daca se efla cineva sa ma ajute o sa revin cu mai multe intrebari pentru a ma lamurii cu mai multe chestii
multumesc anticipat Cristi
haidu08 is offline   Reply With Quote
Old 21-01-13, 23:09   #2
Dragster

Stage 5
 
Dragster's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 788
Member of:
[Racing Syndicate]
[Honda]
[Competitor CNCA]
Default Re: ajutorrrrrrrrrrr

Quote:
Originally Posted by haidu08 View Post
Buna as dori daca se poate sa ma ajute si pe mine cineva cu experienta
as vrea sa imi bag si eu in masina mea un (Golf 3) ceva muzica dar problema e ca nu stiu ce sa imi cumpar sa sune destul de bine si ff mult bum bum problema la bani nu ar cam fi,,,ce sa zic dispun de vreo 5000-7000 lei dar nu mai mult
si daca e vreo un doritor sa ma ajute sami dea ceva poze cu boxele ce ar trebuii sa le cumpar sau un link ceva......
daca se efla cineva sa ma ajute o sa revin cu mai multe intrebari pentru a ma lamurii cu mai multe chestii
multumesc anticipat Cristi
Salut, aici o sa primesti ajutor din belsug dar ar fii bine sa aflu cam ce ai de gand sa faci si la ce te astepti de la sistemul asta??
__________________
Dragster is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -