![]() |
ajutorrrrrrrrrrr
Buna as dori daca se poate sa ma ajute si pe mine cineva cu experienta:D:D
as vrea sa imi bag si eu in masina mea un (Golf 3) ceva muzica dar problema e ca nu stiu ce sa imi cumpar sa sune destul de bine si ff mult bum bum problema la bani nu ar cam fi,,,ce sa zic dispun de vreo 5000-7000 lei dar nu mai mult :-) si daca e vreo un doritor sa ma ajute sami dea ceva poze cu boxele ce ar trebuii sa le cumpar sau un link ceva...... daca se efla cineva sa ma ajute o sa revin cu mai multe intrebari pentru a ma lamurii cu mai multe chestii multumesc anticipat Cristi |
Re: ajutorrrrrrrrrrr
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:08. |
- Copyright 2026 4Tuning