Salutare sunt nou si pe forum si cam in orice domeniu de aceea va cer ajutorul
Am si eu o mica problema vreau sa montez un subwoofer pe chevroletul meu laceti care are un casteofon stok cu o magazie de 5 cd-uri din fabrica de la blaupunk sunt foare multumit de el de accea nu vreau sa il schimb dar este o problema nu are mufe RCA
Inrebarea mea este pot sa iau semnal de la un difuzor sau din spate taind 2 fire si legand acolo in paralel cu difuzorul de pe usa semnalul pentru statie. Ma gadesc ca e doar semnal si nu ar afecta cu nimic imedanta in mod grav asa incat sa se arda finalul e doar semnalul iar amplificarea o face statia si reglajul inalte-joase se face tot dupa statie sau alte soluti
Multumesc anticipat! O zi buna