Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > Car Audio > Coltul incepatorului

Coltul incepatorului Intreaba si afla ce vrei sa stii

Reply
 
Thread Tools
Old 17-01-11, 09:32   #1
danielcos

Stage 1
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 10
Default Va rog sa ma ajutati...

Am un condensator IN-PHASE DE 1,2F si nu ma pricep sa il montez,are 3 borne:una input+....output-.....output+ si nu stiu unde sa leaga firele de la baterie si cel de remote .
danielcos is offline   Reply With Quote
Old 17-01-11, 10:57   #2
AlexBanu
VW Driver

Stage 5
 
AlexBanu's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 1,777
Member of:
[VW]
[PARTICIPANT CURSE]
Exclamation Re: Va rog sa ma ajutati...

salutare,
cablul de plus care intra in amplif il pui la + imput iar la -imput pui masa de pe caroserie. La + out pleci cu plus spre amplificator.
AlexBanu is offline   Reply With Quote
Old 17-01-11, 11:00   #3
danielcos

Stage 1
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 10
Default Re: Va rog sa ma ajutati...

si remote cum il leg? pt ca de unde il ,am tipu avea si un fir de remote dar nu mai dau de el sa-mi spuna.
danielcos is offline   Reply With Quote
Old 17-01-11, 11:12   #4
AlexBanu
VW Driver

Stage 5
 
AlexBanu's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 1,777
Member of:
[VW]
[PARTICIPANT CURSE]
Exclamation Re: Va rog sa ma ajutati...

Remote-ul se leaga la remote-ul care vine din player spre amplif in general firul alb cu albastru sau albastru vezi pe player care este firul.
AlexBanu is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -