![]() |
Va rog sa ma ajutati...
Am un condensator IN-PHASE DE 1,2F si nu ma pricep sa il montez,are 3 borne:una input+....output-.....output+ si nu stiu unde sa leaga firele de la baterie si cel de remote .
|
Re: Va rog sa ma ajutati...
salutare,
cablul de plus care intra in amplif il pui la + imput iar la -imput pui masa de pe caroserie. La + out pleci cu plus spre amplificator. |
Re: Va rog sa ma ajutati...
si remote cum il leg? pt ca de unde il ,am tipu avea si un fir de remote dar nu mai dau de el sa-mi spuna.
|
Re: Va rog sa ma ajutati...
Remote-ul se leaga la remote-ul care vine din player spre amplif in general firul alb cu albastru sau albastru vezi pe player care este firul.
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:39. |
- Copyright 2026 4Tuning