cu ce pot taia mai usor gaurile pt difuzoarele ovale la o dacie berlina
este din fier acel capac...
voi cu ce atzi gaurit??
doar nu ma apuc cu bormasina punct cu punct
pai oval poti cu flexu dar treb sa il ti bine in mana ! si faci conturul usor si pe urma incepi si te plimbi pe contur .. nu treb sa intre din prima si sa il urmaresti ca pe urma nu mai poti face curba !
Dar cel mai sigur e cu Fierastraul Pendular ( soricel ) .. CU CNC sau cu Taietor cu plasma