![]() |
cu ce pot taia
cu ce pot taia mai usor gaurile pt difuzoarele ovale la o dacie berlina
este din fier acel capac... voi cu ce atzi gaurit?? doar nu ma apuc cu bormasina punct cu punct :( |
Re: cu ce pot taia
Flex... daca nu pendular.... etc
|
Re: cu ce pot taia
Incearca cu fierastrau pendular cu lama pt tabla! Yo asa am facut la un cielo! Depinde de lama!! ;)
|
Re: cu ce pot taia
eu cand am avut dacie ... mi-au taiat cu flexu in spate :D
|
Re: cu ce pot taia
pai oval poti cu flexu dar treb sa il ti bine in mana ! si faci conturul usor si pe urma incepi si te plimbi pe contur .. nu treb sa intre din prima si sa il urmaresti ca pe urma nu mai poti face curba !
Dar cel mai sigur e cu Fierastraul Pendular ( soricel ) .. CU CNC sau cu Taietor cu plasma |
Re: cu ce pot taia
Yo la dacia mea am taiat cu fierastrau pendular cu lama pt tabla si o mers super bine dar sa dai luneta jos ca altfel nu o sa potzi taia prea bine !
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:35. |
- Copyright 2026 4Tuning