Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > Car Audio > Coltul incepatorului

Coltul incepatorului Intreaba si afla ce vrei sa stii

Reply
 
Thread Tools
Old 05-05-10, 20:32   #1
OviO

Stage 3
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 143
Default Ce sa aleg?

dupa cum spune titlul sunt putin nedumerit....as vrea sa ma ajutati...fratele meu are un Audi a4 b6 si ar vrea sa schimbe casetofonul cu un HU Alpine CDE-112Ri sau cu un Pioneer DEH-P4100SD....care ziceti ca este mai bun???are 2 sisteme formate din MTX RTS602 d 60w rms care vor fi amplificate doar de cd-player si un bass pack MTX Reference Bass Pack cu amplificator de 210w rms si subwoofer de 250wrms
OviO is offline   Reply With Quote
Old 06-05-10, 10:04   #2
AlexBanu
VW Driver

Stage 5
 
AlexBanu's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 1,777
Member of:
[VW]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Ce sa aleg?

Diferentele in ele sunt destul de mici amandoua fiind modele entry sincer sa fiu alege ce-ti place tie.
Daca vrei bass mult pe sub ia Pioneerul.
AlexBanu is offline   Reply With Quote
Old 07-05-10, 14:52   #3
OviO

Stage 3
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 143
Default Re: Ce sa aleg?

pai atunci cred ca merg pe pioneer
OviO is offline   Reply With Quote
Old 07-05-10, 15:04   #4
AlexBanu
VW Driver

Stage 5
 
AlexBanu's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 1,777
Member of:
[VW]
[PARTICIPANT CURSE]
Exclamation Re: Ce sa aleg?

Quote:
Originally Posted by OviO View Post
pai atunci cred ca merg pe pioneer
Ar fi o idee buna.
Mergi in vreun magazin unde le gasesti expuse pe ambele si butoneaza-le sa-ti poti face o idee si de meniu.
AlexBanu is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -