dupa cum spune titlul sunt putin nedumerit....as vrea sa ma ajutati...fratele meu are un Audi a4 b6 si ar vrea sa schimbe casetofonul cu un HU Alpine CDE-112Ri sau cu un Pioneer DEH-P4100SD....care ziceti ca este mai bun???are 2 sisteme formate din MTX RTS602 d 60w rms care vor fi amplificate doar de cd-player si un bass pack MTX Reference Bass Pack cu amplificator de 210w rms si subwoofer de 250wrms