![]() |
Ce sa aleg?
dupa cum spune titlul sunt putin nedumerit....as vrea sa ma ajutati...fratele meu are un Audi a4 b6 si ar vrea sa schimbe casetofonul cu un HU Alpine CDE-112Ri sau cu un Pioneer DEH-P4100SD....care ziceti ca este mai bun???are 2 sisteme formate din MTX RTS602 d 60w rms care vor fi amplificate doar de cd-player si un bass pack MTX Reference Bass Pack cu amplificator de 210w rms si subwoofer de 250wrms
|
Re: Ce sa aleg?
Diferentele in ele sunt destul de mici amandoua fiind modele entry sincer sa fiu alege ce-ti place tie.
Daca vrei bass mult pe sub ia Pioneerul. |
Re: Ce sa aleg?
pai atunci cred ca merg pe pioneer
|
Re: Ce sa aleg?
Quote:
Mergi in vreun magazin unde le gasesti expuse pe ambele si butoneaza-le sa-ti poti face o idee si de meniu. |
| All times are GMT +2. The time now is 18:44. |
- Copyright 2026 4Tuning