Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Coltul incepatorului (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului.html)
-   -   Ce sa aleg? (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului/186738-aleg.html)

OviO 05-05-10 20:32

Ce sa aleg?
 
dupa cum spune titlul sunt putin nedumerit....as vrea sa ma ajutati...fratele meu are un Audi a4 b6 si ar vrea sa schimbe casetofonul cu un HU Alpine CDE-112Ri sau cu un Pioneer DEH-P4100SD....care ziceti ca este mai bun???are 2 sisteme formate din MTX RTS602 d 60w rms care vor fi amplificate doar de cd-player si un bass pack MTX Reference Bass Pack cu amplificator de 210w rms si subwoofer de 250wrms

AlexBanu 06-05-10 10:04

Re: Ce sa aleg?
 
Diferentele in ele sunt destul de mici amandoua fiind modele entry sincer sa fiu alege ce-ti place tie.
Daca vrei bass mult pe sub ia Pioneerul.

OviO 07-05-10 14:52

Re: Ce sa aleg?
 
pai atunci cred ca merg pe pioneer

AlexBanu 07-05-10 15:04

Re: Ce sa aleg?
 
Quote:

Originally Posted by OviO (Post 3341548)
pai atunci cred ca merg pe pioneer

Ar fi o idee buna.
Mergi in vreun magazin unde le gasesti expuse pe ambele si butoneaza-le sa-ti poti face o idee si de meniu.


All times are GMT +2. The time now is 18:44.

- Copyright 2026 4Tuning