vreau sa fac o incinta bass reflex din MDF si am difuzorul din poze si specificatii(singurele) de pe cutie..
ma poate ajuta cineva, cam ce litraj trebuie sa aiba cutia, plus daca ma dumireste cineva cum ii cu acordajul incitei... metode...
multumesc...