mi`am cumparat si eu o masina noua (este prima

) si m`am gandit k as avea nevoie de un subwoofer...dar am citit pe net k cica nu prea e bine sa pui, intrucat in timp o sa inceapa sa bata din toate incheieturile...etc. Oare e adevarat, chiar nu se merita sa pui un subwoofer ? mai ales pe o masina noua...? eu sunt un tip mai tipicar de fel, deci kiar nu mi`ar conveni sa inceapa sa scaratie bordu` sau ceva de genu`

? ce parere aveti, profesionistilor?

astept rasp, multumesc anticipat!