Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Craiova

Reply
 
Thread Tools
Old 25-01-06, 16:56   #301
DJ77VLD
eXtreme USER

Stage 5
 
DJ77VLD's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 773
Member of:
[Extreme Racing]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"dj16xxs\"
ce parere aveti despre treaba asta?????

http://www.autorally.ro/index.cfm/pa...al_racing.html
Ce sa zic...pe langa faptul ca are o gramada de ineptii gramaticale...mai seamana si cu articolele din GdS sau Prima Ora. Comentariul meu ar fi cam acesta:
__________________
Don't smoke cigarettes! Don't take any drugs! Don't go out @ night!Just FUCK!
La 13 ani e prea devreme,"in noaptea nuntii"e prea tarziu!
Ecstasy.Marijuana.Hasish.THC.LSD.Foxy.Speed.Mescal ina.Cocaina.Ketamina.Magic-Mushrooms
https://img87.imageshack.us/my.php?image=image029qy8.jpg
DJ77VLD is offline   Reply With Quote
Old 25-01-06, 17:17   #302
lordulica

Stage 2
 
lordulica's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 34
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"DJ77VLD\"
Quote:
Originally Posted by \"dj16xxs\"
ce parere aveti despre treaba asta?????

http://www.autorally.ro/index.cfm/pa...al_racing.html
Ce sa zic...pe langa faptul ca are o gramada de ineptii gramaticale...mai seamana si cu articolele din GdS sau Prima Ora. Comentariul meu ar fi cam acesta:
un comentariu mult mai interesant decat ce au scris aia acolo. de ce nu a scris si despre cursa lor, unde s`au \"bushit\" 2 masini? si in legatura cu intrarea in legalitate....noi nu suntem copii de parlamentari sa ne permitem sa aruncam cu banii in stanga si dreapta....oricum treaba e ca nu stiu de ce`l roade pe el accidentu` ala, in loc sa aiba grija sa se desfasoare cursele sale in regim de maxima siguranta.
lordulica is offline   Reply With Quote
Old 25-01-06, 21:48   #303
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Il roade pe fraier ca i s-au cerut 3000 de euro pt. aeroport !

Si mananca cacat cu polonicu , pt. ca Legal Racing a facut cursa la Craiova cu ACR-u nu a facut-o singur.... ....terminat !
__________________
Many Hearts But One Soul - ACS Ghost Racing Team !
Al3xius is offline   Reply With Quote
Old 26-01-06, 18:51   #304
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Lăsaţi comunicatele sub formă de listă de cumpărături īn stil A.C.R. Īn Craiova se īntāmplă lucruri mult mai grave şi mai serioase.
  • In aceasta dimineata, in jurul orei 05:30 a.m., in cartierul craiovean Lapus s-a produs o puternica explozie la un punct termic din cartier. Suflul exploziei s-a simtit pana in zona Viitorul (~ 1 km distanta) si sunetul sau s-a auzit pana aproape de centrul orasului (zona Piata Veche). In urma exploziei, 35 de masini au fost avariate, aproximativ 1000 de apartamente au ramas fara geamuri, usi si chiar fara pereti si peste 3000 de oameni au ramas in frig. O femeie a fost ucisa de explozie si un trecator a fost grav ranit, fiind transportat la spital in coma de gradul IV.

    La scurt timp dupa explozie, echipe ale pompierilor, politiei, jandarmeriei, SRI si de genisti si-au facut aparitia la fata locului pentru investigarea cazului, pentru evaluarea pagubelor si pentru diminuarea riscurilor altor explozii. Cu toatea acestea, la scurt timp dupa prima explozie, o alta a avut loc intr-un apartament din apropiere din cauza scurgerilor de gaze ale unei centrale termice de apartament.

    De la Buzau s-au trimis deja 1500 metrii patrati de geam pentru ajutorarea sinistratilor. De asemenea, oficialitatile locale s-au implicat in ajutorarea sinistratilor prin punerea la dispozitie a unui camin de la o unitate militara si un hotel.







    Concluzie: asigurati-va casele, oameni buni, pentru ca este in folosul vostru si in cazul in care, Doamne fereste, vi se intampla o asemenea tragedie, aveti o rezolvare. Eu ma gandesc cu groaza la ce au patit acesti oameni, pentru ca blocul meu este lipit de o centrala termica.
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 26-01-06, 22:16   #305
lordulica

Stage 2
 
lordulica's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 34
Default

foarte nasol.... imi pare sincer rau de oamenii aia...
gabi degeaba le asiguri daca te ia pe sus explozia...
lordulica is offline   Reply With Quote
Old 26-01-06, 22:35   #306
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Īn cazul de mai sus, asigurarea locuinţelor le-ar fi permis celor păgubiţi să-şi recupereze daunele. Īn cazul īn care se lasă mai rău, adică cu răniţi sau, Doamne fereşte, morţi, asigurarea e doar o hārtie inutilă.

Doamne fereşte să avem parte de aşa ceva!
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 27-01-06, 00:05   #307
lordulica

Stage 2
 
lordulica's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 34
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Gabi\"
Lăsaţi comunicatele sub formă de listă de cumpărături īn stil A.C.R. Īn Craiova se īntāmplă lucruri mult mai grave şi mai serioase.
  • In aceasta dimineata, in jurul orei 05:30 a.m., in cartierul craiovean Lapus s-a produs o puternica explozie la un punct termic din cartier. Suflul exploziei s-a simtit pana in zona Viitorul (~ 1 km distanta) si sunetul sau s-a auzit pana aproape de centrul orasului (zona Piata Veche). In urma exploziei, 35 de masini au fost avariate, aproximativ 1000 de apartamente au ramas fara geamuri, usi si chiar fara pereti si peste 3000 de oameni au ramas in frig. O femeie a fost ucisa de explozie si un trecator a fost grav ranit, fiind transportat la spital in coma de gradul IV.

    La scurt timp dupa explozie, echipe ale pompierilor, politiei, jandarmeriei, SRI si de genisti si-au facut aparitia la fata locului pentru investigarea cazului, pentru evaluarea pagubelor si pentru diminuarea riscurilor altor explozii. Cu toatea acestea, la scurt timp dupa prima explozie, o alta a avut loc intr-un apartament din apropiere din cauza scurgerilor de gaze ale unei centrale termice de apartament.

    De la Buzau s-au trimis deja 1500 metrii patrati de geam pentru ajutorarea sinistratilor. De asemenea, oficialitatile locale s-au implicat in ajutorarea sinistratilor prin punerea la dispozitie a unui camin de la o unitate militara si un hotel.

    Concluzie: asigurati-va casele, oameni buni, pentru ca este in folosul vostru si in cazul in care, Doamne fereste, vi se intampla o asemenea tragedie, aveti o rezolvare. Eu ma gandesc cu groaza la ce au patit acesti oameni, pentru ca blocul meu este lipit de o centrala termica.
si voi puteti sa`i ajutati .... http://www.craiovaforum.ro/showthrea...362#post113362
lordulica is offline   Reply With Quote
Old 27-01-06, 00:16   #308
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Subscribed! Ar fi frumos ca toţi cei care au spus că vor da să o şi facă!
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 29-01-06, 09:23   #309
DJ77VLD
eXtreme USER

Stage 5
 
DJ77VLD's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 773
Member of:
[Extreme Racing]
Default

ba apartamentu lu` PILu a patit ceva?
DJ77VLD is offline   Reply With Quote
Old 29-01-06, 10:56   #310
radu_lkv
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 515
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Mitsubishi]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"DJ77VLD\"
ba apartamentu lu` PILu a patit ceva?
nu, din fericire pilu sta mult mai departe si mai sunt cateva blocuri intre el si locul exploziei
radu_lkv is offline   Reply With Quote
Old 01-02-06, 12:39   #311
Danny-future STN
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
Danny-future STN's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 633
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Dak tot aparusi Radu am si eu o intrebare, sper sa nu o iei ca o rautate din partea mea ....Masina ta mai exista ??? Si dak da cand o vedem pe strada ???
__________________
Danny-future STN is offline   Reply With Quote
Old 01-02-06, 12:44   #312
radu_lkv
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 515
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Mitsubishi]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Danny-future STN\"
Dak tot aparusi Radu am si eu o intrebare, sper sa nu o iei ca o rautate din partea mea ....Masina ta mai exista ??? Si dak da cand o vedem pe strada ???
secret
exista, dar e in refacere si mai sunt si niste lucruri de modificat la motor
radu_lkv is offline   Reply With Quote
Old 05-02-06, 09:02   #313
DJ77VLD
eXtreme USER

Stage 5
 
DJ77VLD's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 773
Member of:
[Extreme Racing]
Default

Cam liniste pe aici ... )
DJ77VLD is offline   Reply With Quote
Old 05-02-06, 18:50   #314
DJ77VLD
eXtreme USER

Stage 5
 
DJ77VLD's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 773
Member of:
[Extreme Racing]
Default

Ce ziceti de numarul astuia?
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	cel_mai_tar_numar_271.jpg
Views:	192
Size:	49.4 KB
ID:	66547  
DJ77VLD is offline   Reply With Quote
Old 05-02-06, 19:26   #315
Toto - BOD

Presedinte Insane Racers

Stage 5
 
Toto - BOD's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 843
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

oh da! bun numar!
Toto - BOD is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -