Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Craiova

Reply
 
Thread Tools
Old 22-06-05, 00:09   #1
DJ.44.DAD

Stage 1
 
DJ.44.DAD's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 17
Default mda

Mai eliza vad ca stii cate ceva despre masini dar de condus nu prea am vazut ca dupa ce ai intrat in mine si ai lovit partea stanga acum masina e lovita si in drapta iti dau un sfat 0251/ 422 226 Taxi Romicon VIP
DJ.44.DAD is offline   Reply With Quote
Old 22-06-05, 18:39   #2
TranceGirl

Stage 4
 
TranceGirl's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 204
Member of:
[Moderators]
Default

Pacat ca nu am aici semnu ala de pe yahoo care skoate limba si se stramba!
Daca te`ai uita mai bine ai vedea ca e lovita in mai mult de 4 parti poate daca nu ar fi bushita asa mult nici nu m`as baga cu ea la liniute!! Cand o sa mergi cu mine in masina sa`ti permiti sa`mi critici capacitatea de condus.. pana atunci abtine`te sau da`mi PM, fara offtopicuri !

Si acum depasind faza de iritare trebuie sa continui offtopicul si sa precizez ca tind sa ajung [ca intr`o veche reclama la Peugeot] la un alt model mai micut si mai rotunjit.. de ex. incerc sa vad daca pot sa transform prin bushituri un Opel Ascona intr`un Opel... Astra
__________________
God, give our angels the necessary speed to follow us :>
TranceGirl is offline   Reply With Quote
Old 22-06-05, 19:28   #3
GAB35DJ

Purtator de cuvant EXTREME RACING CLUB

Stage 5
 
GAB35DJ's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 327
Member of:
[Moderators]
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

dad'ule vreau sa te contrzic TOTAL!!!Eliza a venit cu noi de la bucuresti dupa o cursa...si pot sa iti zic ca nu numai ca s-a tinut de noi ba chiar a fost printre masinile din fatza...asa ca pentru aptitudinile ei de shoferitza garantez io!!!deocamdata ea la curse s-a descurcat onorabil...nu a fost facuta de matizuri...deocamdata este singura fata de la curse!!deocamdata pe ea \"o tzine\"mai mult decat pe multi \"barbatzi\"care cand apare garda o taie....asa k una peste nu prea conteaza cum arata masina(sa nu facetzi vreo referire la a mea ca va sparg!! )ideea e sa te tzina pana la urma!!!iti zic ca eliza iti da si la liniutze si la raliu si la condus in trafic...si am curaj sa fac pariu pentru asta!!!asa k nu o mai judeca si niste scuze ar fi binevenite...parerea mea!!!pa pa!!!ma vb!!
__________________
BADDDDDDDDD BOYSSS RUNNNNNNNN BADDDDDD TOYSSSSSSS!!!!!!!!!!
GAB35DJ is offline   Reply With Quote
Old 22-06-05, 21:28   #4
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"TranceGirl\"
transform prin bushituri un Opel Ascona intr`un Opel... Astra

de care astra? caravan sigur nu ! daca-ti iese o fac si eu pe-a mea corsa break !






p.s. puteai sa zici si tu ca o transformi intr-un Getz sau intr-un Colt sa faci reclama ! :P
__________________
Many Hearts But One Soul - ACS Ghost Racing Team !
Al3xius is offline   Reply With Quote
Old 23-06-05, 01:23   #5
Adryx

Stage 4
 
Adryx's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 257
Member of:
[VW]
Default

Daca e offtopic de vreo 4 posturi...mai fac si eu unul.
TranceGirl: o curiozitate, cum ai reusit sa distrugi pragul din dreapta si usa a ramas neatinsa? (la partea din spate ma refer ) In ce ai cazut?
__________________
Old VW's never die, they just get lower.
Adryx is offline   Reply With Quote
Old 23-06-05, 15:06   #6
DJ.44.DAD

Stage 1
 
DJ.44.DAD's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 17
Default mda

Bine ma gabule daca tu zici..... oricum nu am de gand sa ma merg cu eliza in masina.Se pare ca nu prea stie de gluma !
DJ.44.DAD is offline   Reply With Quote
Old 23-06-05, 17:03   #7
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Adryx\"
Daca e offtopic de vreo 4 posturi...mai fac si eu unul.
TranceGirl: o curiozitate, cum ai reusit sa distrugi pragul din dreapta si usa a ramas neatinsa? (la partea din spate ma refer ) In ce ai cazut?

eu am o vaga banuiala...sa ma corecteze Eliza daca ma insel da` mai stiu vreo 2 care au patit-o ...e vb de bordura de la isalnita de la combinat...parcarea aia unde opreste lumea de obicei sa faca manance !
Al3xius is offline   Reply With Quote
Old 30-06-05, 13:47   #8
TranceGirl

Stage 4
 
TranceGirl's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 204
Member of:
[Moderators]
Default Re:

Pentru ca nu vreau sa sterg posturile voastre care erau offtopic pe alt topic hai sa comentam aici bushiturile si shifonarile de care am avut parte.. poate veniti voi cu o grila care sa evidentieze raportul accidente/capacitate de condus
DAD`ule oricum nu te luam cu mine in masina, stai linishtit

Alexius nuu.. caravan nu prea mai am cum, dar n`ai de unde sa shtii daca nu cumva de la un caravan am ajuns la ascona nu ?
.... in care parcare \"se face manance\" ?

Quote:
Originally Posted by \"Adryx\"
TranceGirl: o curiozitate, cum ai reusit sa distrugi pragul din dreapta si usa a ramas neatinsa? (la partea din spate ma refer ) In ce ai cazut?
mmmm.. stai sa ma gandesc care din ele a fost dreapta spate
Pt. aia e o telenovela intreaga. Rezumatul e ca a ajuns s`o conduca un tip fara permis care de la o parcare cum a zis el a ajuns sa faca o tura intreaga in jurul stadionului din V. Rosie.. si a avut ghinionul sa dea intr`o groapa pe Caracal [care poate doar pt. un incepator parea mare] a pierdut controlu si a sarit peste bordura intr`un stalp de beton N`am fost in reconstituire ca innebunisem.. deci nu shtiu coordonatele stalpului sa va spun exact
Nah si pt. ca si`a cerut scuze o zi intreaga, tata a considerat ca voi repara masina cu \"va rog sa ma scuzaaaaaaati\"ul lui Am avut bratul rupt, janta spate varza, contraaripa si pragul la care nu mi`au mai ajuns.. scuzele...

De atunci imi tot calculez CARE luna s`o sacrific cu mersul pe jos ca sa pot sa o pun la punct .. din toate partile.. dar inca nu m`am hotarat daca o las ascona astra Daca ma mai ajuta persoane care sa`si puna la bataie `scuzele` atunci sigur reushesc!
TranceGirl is offline   Reply With Quote
Old 30-06-05, 17:24   #9
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"TranceGirl\"
.... in care parcare \"se face manance\" ?

am gresit mai si eu ! scrisesem ceva si m-am razgandit si cand am editat postul nu am sters tot !


P.S. : diseara pun si eu o poza
Al3xius is offline   Reply With Quote
Old 30-06-05, 22:39   #10
TranceGirl

Stage 4
 
TranceGirl's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 204
Member of:
[Moderators]
Default

E \"deseara\" Poza cu ce? Cu titiu sifonat?
Hehe.. mie mi`ar trebui mai mult de`un film ca sa prind toate unghiurile Sau adun pozele de la asigurari... ca saracii mi`au tot pozat`o.. si mi`au tot dat banii...
TranceGirl is offline   Reply With Quote
Old 30-06-05, 23:24   #11
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

poza cu masina mea sifonata de un taximetrist care mi-a taiat calea vrand sa intoarca pe Carol 1 !
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	dsc02031_133.jpg
Views:	211
Size:	137.2 KB
ID:	32201  
Al3xius is offline   Reply With Quote
Old 01-07-05, 00:22   #12
Adryx

Stage 4
 
Adryx's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 257
Member of:
[VW]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Al3xius\"
poza cu masina mea sifonata de un taximetrist
Of of...taximetristii ...Am avut si eu un accident cu un taximetrist care nu mi-a acordat prioritate. Daune: usa, prag (stanga), suport motor si planetara (dreapta) + \"avarii la demontare\" sau cum se zice
Adryx is offline   Reply With Quote
Old 01-07-05, 10:00   #13
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Eu am avut doar aripa dupa cum se observa in poza si spoilerul zgariat .... el a avut aripa facuta praf si urcata peste capota si sasiul stramb ! sincer sa fiu nici nu m-am strofocat prea tare sa dau in frane ca oricum aluneca un pic pe jos ...

P.S. : incidentul s-a intamplat in ianuarie si nici pana acum n-am ajuns s-o fac ...mi-a dat ala asigurarea(care a si expirat intre timp :P ) si 500000 ..oricum la politie atunci am declarat ca i-a sarit un copil in fata ca sa nu-i ia permisu(si rau am facut ) ...mama lor de taximetristi !
Al3xius is offline   Reply With Quote
Old 02-07-05, 01:22   #14
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

https://www.4tuning.ro/forum/viewtopi...=8410&start=30


Mare pacat ...o sa pun maine sau poimaine poze cu ea avariata !
Al3xius is offline   Reply With Quote
Old 02-07-05, 09:33   #15
Mondeo
Extreme Racing Member

Stage 5
 
Mondeo's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,273
Member of:
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
Default

am zgariat shi io mashina pt ca adormisem
cateva zgarieturi pe fazta
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	f_mondeo_276.jpg
Views:	423
Size:	154.9 KB
ID:	32470  
Mondeo is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -