Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Craiova

Reply
 
Thread Tools
Old 02-07-04, 03:12   #1
Hashish

Stage 2
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 41
Member of:
[Extreme Racing]
Default Cam asta a fost, cel putin pt moment

Tin sa incep cu un simplu \"Salut\"..tineam sa deschid un subiect nou dat fiind faptul ca ce'a fost in seara zilei de 29 respectiv marti a fost ceva cu totul special si ca a fost cam ultimul,pt ca daca nu se va ajunge la un consens cu politia pt dezvoltarea acestui fenomen \"liniute\" se va termina cu arestari,dosare penale si asa mai departe..acuma de indrumat trebuie sa ne indrume cei care sunt in masura..si ma refer aici la Bucurest si alte orase in care exista acele \"liniute legale\"...acuma astept comentarii pe marginea acestui subiect..care trebuia deschis demult..eu cu altii,inclusiv si cioara am vb despre asta intr'o seara..dar sunt doar vorbe..pana la rezolvarea ei astept sa ne spuneti cum o putem face intr'un mod legal....
Respect!
Hashish is offline   Reply With Quote
Old 02-07-04, 13:03   #2
eros

Stock
 
eros's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 4
Default

mda
dar esti bulangiu...
stii tu de ce.
ce pana mea un SMS un mesaj pe yahoo, pe mirc pe unde vrei tu, nu puteai sa dai?
in ultimul caz puteai sa treci l amine ca stai la 100 de metrii. si euphoric mai varza ala sta la o aruncatura d ebat de mine. i-am dat ban pe FTP o saptamana pentru asta, nu mai pupa filme, daca ma supara ii tai cablul de la retea.
eros is offline   Reply With Quote
Old 02-07-04, 13:20   #3
th1nk3r

Stage 4
 
th1nk3r's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 256
Default Re: Fratilor cam asta a fost cel putin pt moment

Quote:
Originally Posted by \"Hashish\"
astept sa ne spuneti cum o putem face intr'un mod legal....
Momentan singura solutie e - nu pe drumurile publice
th1nk3r is offline   Reply With Quote
Old 02-07-04, 14:00   #4
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

hasish ... e plin de politie pe forum... hai sa nu vb chestii f importante... pe aici... vb cand ne vedem fatza-n fatza.... ca sa stim ca nu e aude nimeni... toate se rezolva cu timpul....
__________________
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 02-07-04, 14:05   #5
Hashish

Stage 2
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 41
Member of:
[Extreme Racing]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"EvLSant0S\"
hasish ... e plin de politie pe forum... hai sa nu vb chestii f importante... pe aici... vb cand ne vedem fatza-n fatza.... ca sa stim ca nu e aude nimeni... toate se rezolva cu timpul....

Stiu frate...sunt in \"domeniu\" demult..ah..btw pe mine ma cheama Bobo,ca dupa nick'ul Hashish ma cunosc putini..sper sa na intalnim face 2 face sa mai discutam aceasta problema..cine stie..la Bucuresti,mare sau chiar la Craiova..
Hashish is offline   Reply With Quote
Old 02-07-04, 14:06   #6
AvataR

Stage 3
 
AvataR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 150
Default

sau vb prin email pm sau tel.e mai sigur .
AvataR is offline   Reply With Quote
Old 02-07-04, 14:11   #7
eros

Stock
 
eros's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 4
Default

sau nu mai fiti asa paranoici ca nu punem la cale o lovitura de stat...
sunt doar niste discutii fara importanta, adevaratele probleme se discuta face 2 face
eros is offline   Reply With Quote
Old 02-07-04, 14:12   #8
EvlSantoS

Stage 2
 
EvlSantoS's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 69
Default

de obicei e bine sa nu prea discuti pe forum chestiile astea.... mai bine ne intalnim mai multi odata ... adica va intalniti.. si aia e...
EvlSantoS is offline   Reply With Quote
Old 02-07-04, 14:19   #9
eros

Stock
 
eros's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 4
Default Re: Fratilor cam asta a fost cel putin pt moment

Quote:
Originally Posted by \"Hashish\"
Tin sa incep cu un simplu \"Salut\"..tineam sa deschid un subiect nou dat fiind faptul ca ce'a fost in seara zilei de 29 respectiv marti a fost ceva cu totul special si ca a fost cam ultimul,pt ca daca nu se va ajunge la un consens cu politia pt dezvoltarea acestui fenomen \"liniute\" se va termina cu arestari,dosare penale si asa mai departe..acuma de indrumat trebuie sa ne indrume cei care sunt in masura..si ma refer aici la Bucurest si alte orase in care exista acele \"liniute legale\"...acuma astept comentarii pe marginea acestui subiect..care trebuia deschis demult..eu cu altii,inclusiv si cioara am vb despre asta intr'o seara..dar sunt doar vorbe..pana la rezolvarea ei astept sa ne spuneti cum o putem face intr'un mod legal....
Respect!
@EvlSantoS: citeste quote-ul de mai sus
nu cred ca politia are ceva de obiectat
chiar ar fi bine sa vada
era vorba de organizarea in mod legal de liniute la Craiova.
Asa ca subiectul asta nu este un subiect ascuns!
Iar daca cineva din Politia Romana citeste asta poate are vre-o idee sclipitoare si instiinteaza sefii care poate vor lua o hotarare inteleapta si vor stinge setea de adrenalina a Craiovenilor prin organizarea intr-un cadru legal a acestor curse...
End of statement!
eros is offline   Reply With Quote
Old 02-07-04, 16:46   #10
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Bobo: treaba asta tre' discutata intre cativa oameni capabili si disponibili sa faca ceva gen \"Legal Racing\" din Bucuresti. Hai sa ne vedem intr-o seara undeva. Eu stiu ce tre' facut pentru formarea legala a unui club sportiv.
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 02-07-04, 16:59   #11
Hashish

Stage 2
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 41
Member of:
[Extreme Racing]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Gabi\"
Bobo: treaba asta tre' discutata intre cativa oameni capabili si disponibili sa faca ceva gen \"Legal Racing\" din Bucuresti. Hai sa ne vedem intr-o seara undeva. Eu stiu ce tre' facut pentru formarea legala a unui club sportiv.
Treaba asta o s'o discutam sapt viitoare..pt ca majoritatea sunt plecat la Brasov la raliul Romaniei...ramane de vazut unde si cum o sa ne intalnim sapt viitoare..sa punem tot pe hartie si dupa sa mai vb si cu cei din Bucuresti..numa' bine!
Hashish is offline   Reply With Quote
Old 02-07-04, 17:15   #12
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

aicad: nu stiu daca Cioara sau Hashish pot ajunge la Bucuresti la intalnirea de pe 10. Ramane sa vorbesc cu ei aici... si cu voi la Bucuresti.
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 02-07-04, 17:38   #13
Hashish

Stage 2
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 41
Member of:
[Extreme Racing]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Gabi\"
aicad: nu stiu daca Cioara sau Hashish pot ajunge la Bucuresti la intalnirea de pe 10. Ramane sa vorbesc cu ei aici... si cu voi la Bucuresti.
Pe 10 nu cred ca o sa ajung..cert este ca sigur ajung inainte de 10 iulie..adica 5-9 sapt asta..nu stiu sigur cand..oricum vorbim aici si dupa vei vb si cu baietii din Buc..Peace!
Hashish is offline   Reply With Quote
Old 02-07-04, 18:53   #14
BoSsuL3TZ

Stage 5
 
BoSsuL3TZ's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 884
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[South racerS]
Default

imi place ce se contureaza.. multa bafta.. sper sa reusitzi ceea ce v-atzi propus.. faza ciudata e ca cineva mi-a spus ca s-a legalizat, si ca-i lasa pe aeroport sa faca ce vor ei seara.. in fine se pare ca fost minciuna!
__________________
South racerS =- Racing Z|e new eRA!
BoSsuL3TZ is offline   Reply With Quote
Old 02-07-04, 21:06   #15
Hashish

Stage 2
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 41
Member of:
[Extreme Racing]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"BoSsuL3TZ\"
imi place ce se contureaza.. multa bafta.. sper sa reusitzi ceea ce v-atzi propus.. faza ciudata e ca cineva mi-a spus ca s-a legalizat, si ca-i lasa pe aeroport sa faca ce vor ei seara.. in fine se pare ca fost minciuna!
Huh?!?! Cum sa fiue un lucru illegal legal?!?..Eu zic sa stati cuminti..ca daca mai e ceva de genu' asta se va lasa cu dosare penale...mai aveti rabdare pana cand se va organiza intr'un cadru legal..iar daca nu aveti rabdare eu va urez bafta..
Hashish is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -