Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > Competitii Car-Audio > EMMA

View Poll Results: Locatie FN EMMA 2010 - Bucuresti sau Timisoara?
Timisoara ? 6 25.00%
Bucuresti ? 18 75.00%
Voters: 24. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 17-09-10, 22:09   #31
IM

Stage 5
 
IM's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 811
Default Re: Finala Nationala EMMA 2010 Bucuresti sau Timisoara?

De pe data de 24 si pana pe data de 3 octombrie, in Timisoara va avea loc Festivalul October Fest 2010.
Deoarece se doreste o reeditare a etapei sustinute de EMMA Romania in 2007 in Timisoara... si nu oricum, ci dorim un eveniment mult mai interesant, s-a decis realizarea FN EMMA Romania 2010 in data de 2 & 3 Octombrie 2010.
EMMA inseamna Car Life Style Competitions dar inseamna in acelasi timp si FUN! Personal consider evenimentul din 2007 unul foarte reusit, drept pentru care am facut eforturi foarte mari in a aduce din nou alaturi de noi CASSALOCO cu aceasta ocazie.
Ieri am fost anuntat de faptul ca in parcarea complexului EURO au inceput lucrari de constructii astfel parcarea in scurt timp va deveni un mic santier.... impropriu pentru o buna desfasurare a competitiei EMMA. Acest fapt ne-a ambitionat si mai mult in gasirea unei alte locatii in Timisoara. Aici trebuie sa ii multumesc lui Bacanu Tinu pentru implicarea cu mare succes in gasirea unei noi locatii intr-un timp record de mai putin de 24 de ore. Am avut emotii foarte mari, dar am reusit!
Cosmin Tudoran - CASSALOCO mi-a confirmat participarea.
Luni urmeaza semnarea contractului pentru spatiu si inceperea difuzarii spotului radio. Afisele de promovare vor fi definitivate si disponibile imediat dupa contactarea potentialilor sponsori, parteneri.
Ne cerem scuze pentru probleme cauzate de aceasta replanificare dar, in urma unei analize a ceeace am scris mai sus, sper sa fie totul in regula pentru toata lumea.
Teddy, Black[Angel], va inteleg perfect si va asigur ca se fac absolut toate eforturile pentru a nu dezamagi si a respecta ceeace se anunta.
__________________
Pure Music
"The myth is stronger than the truth,
And the truth can sometimes lie
To see all from what it was
You need an uncorrupted eye..."
ionutmocioiu-on-facebook.com
IM is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -