Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > Competitii Car-Audio > EMMA

View Poll Results: Locatie FN EMMA 2010 - Bucuresti sau Timisoara?
Timisoara ? 6 25.00%
Bucuresti ? 18 75.00%
Voters: 24. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 16-09-10, 16:50   #16
teddyb
Ford Driver

Stage 5
 
teddyb's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 907
Member of:
[FORD]
Default Re: Finala Nationala EMMA 2010 Bucuresti sau Timisoara?

bun asa!!!sper sa nu se amane din cauza vremii sau mai stiu eu ce....
teddyb is offline  
Old 16-09-10, 21:14   #17
ugod

Stage 5
 
ugod's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 3,804
Default Re: Finala Nationala EMMA 2010 Bucuresti sau Timisoara?

iasa taraboi
ugod is offline  
Old 16-09-10, 21:17   #18
teddyb
Ford Driver

Stage 5
 
teddyb's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 907
Member of:
[FORD]
Default Re: Finala Nationala EMMA 2010 Bucuresti sau Timisoara?

doamne ajuta!! >
ps: in plus esti si gazda...si,ca de fiecare data,ma astept la multe de la tine!!pana acum,NICIOADATA nu am fost dezamagit de tine si de sistem!!toate aplauzele si respectele mele!!!
teddyb is offline  
Old 17-09-10, 10:00   #19
IM

Stage 5
 
IM's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 811
Default Re: Finala Nationala EMMA 2010 Bucuresti sau Timisoara?

Quote:
Originally Posted by fuscobal View Post
Bucuresti din motivul evident al numarului de participanti !
Perfect de acord. Dar la ora actuala tot ce an gasit in Bucuresti costa de la 3.000Eur in sus pentru 2 zile. Analizand evenimentele EMMA din ultimii ani, bucurestiul detine un avantaj net de 4 - 1 fata de Timisoara. Inteleg mai bine ca oricine ce inseamna o deplasare in teritoriu pentru un eveniment car audio si speram ca in 2011 sa existe evenimente in principalele zone geografice ale tarii. Dar despre aceasta vom detalia cu alta ocazie pe finele anului.
__________________
Pure Music
"The myth is stronger than the truth,
And the truth can sometimes lie
To see all from what it was
You need an uncorrupted eye..."
ionutmocioiu-on-facebook.com
IM is offline  
Old 17-09-10, 10:12   #20
IM

Stage 5
 
IM's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 811
Default Re: Finala Nationala EMMA 2010 Bucuresti sau Timisoara?

Quote:
Originally Posted by pilula20 View Post
BUCURESTI...numarul de participanti zic eu ca este cel mai important
Competitorii sunt sufletul competitiei, precum spuneam si cu alta ocazie, numai ca nu se pot face evenimente numai in orasul X deoarece acolo sunt intotdeauna cei mai multi competitori.
Fiecare s-ar bucura sa participe la el in oras, dar prea putini se gandesc si la ceilalti...

Formatul competitiilor EMMA este unul pe doua zile, cu un "party", cina impreuna, "povesti".... in seara de Sambata... si nu este chiar asa simplu de organizat.
La Severin, cu toate ca s-a acordat cazare si masa din partea EMMA / Primaria DTS pentru competitori, Bucurestenii nu au participat.... si nici la Brasov unde se spune ca este mai usor de ajuns... pe cand Timisorenii au fost prezenti la ambele.
IM is offline  
Old 17-09-10, 10:14   #21
IM

Stage 5
 
IM's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 811
Default Re: Finala Nationala EMMA 2010 Bucuresti sau Timisoara?

Quote:
Originally Posted by cj-86-pit View Post
sal all...de ce sa nu fie finala la cluj sau oradea....dc doar cei din nordul tarii sa fie nevoiti mereu sa faca sute de kilometri pt un eveniment ?
In 2011 va fi in Cluj o etapa EMMA, garantat... si nu o dorim numai noi... ci VOI, care sunteti foarte importanti pentru NOI!!!
IM is offline  
Old 17-09-10, 10:44   #22
Black[Angel]

Stage 3
 
Black[Angel]'s Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 131
Default Re: Finala Nationala EMMA 2010 Bucuresti sau Timisoara?

Astept cu nerabdare mai multe detalii despre organizare, deoarece mai este doar o sapt pina atunci.Ar fi minunat daca ar fi ca la Brasov sa fim toti cazati in aceeasi locatie.
Mult succes in organizarea evenimentului, care sunt sigur ca va fi un succes.
__________________
Pioneer PRS, Infinity, Ground Zero
Black[Angel] is offline  
Old 17-09-10, 11:43   #23
alex_bmw1992

Stage 5
 
alex_bmw1992's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 999
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: Finala Nationala EMMA 2010 Bucuresti sau Timisoara?

daca s-a luat aceasta decizie si sa stabilit ca va alea loc in Timisoara de ce ati mai facut acest sondaj ? .... in care a rezultat sa aibe loc in Bucuresti la maaare diferenta de Timisoara ?... parerea mea era sa nu mai faceti acest sondaj daca nu ati tinut cont de el , oricum multa bafta tuturor si sper ca organizatia sa fie ca si datile trecute, adica de nota 10+
__________________
got hairtrick ?
alex_bmw1992 is offline  
Old 17-09-10, 12:03   #24
ugod

Stage 5
 
ugod's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 3,804
Default Re: Finala Nationala EMMA 2010 Bucuresti sau Timisoara?

orice sondaj are un scop anume
daca in B organizarea costa foarte mult iar in tm posibil gratis eu zic ca este o oarecare diferenta .
nu este o competitie cu taxa de intrare a spectatorilor pt a se scoate cheltuielile .
este mai mult un hobby organizarea unei astfel de etape .
__________________
execut Evacuari Inox ,admisii aluminiu custom. Suduri in Inox ,Aluminiu ,Magneziu in mediu protector .Taieri flanse cu plasma pt admisi sau evacuari .
DEZMEMBRARI VW GOLF 1,2,3,4, PASSAT B3 B4 Corrado
Diferite motorizari: 1400, 1600, 1800, 2000 8v, 2000 16v, 2800 VR6, 1900 D, TD, TDI
YM/ID: ugodvamesu
E-mail:ugodvamesu@yahoo.com
TEL: 0722410820
ugod is offline  
Old 17-09-10, 13:35   #25
IM

Stage 5
 
IM's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 811
Default Re: Finala Nationala EMMA 2010 Bucuresti sau Timisoara?

Quote:
Originally Posted by Black[Angel] View Post
Astept cu nerabdare mai multe detalii despre organizare, deoarece mai este doar o sapt pina atunci.Ar fi minunat daca ar fi ca la Brasov sa fim toti cazati in aceeasi locatie.
Mult succes in organizarea evenimentului, care sunt sigur ca va fi un succes.
Detalii vor urma astazi. S-au intampinat greutati dar in mare parte au fost rezolvate.
In 2007 a fost un eveniment reusit, speram sa il reeditam!
IM is offline  
Old 17-09-10, 13:42   #26
IM

Stage 5
 
IM's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 811
Default Re: Finala Nationala EMMA 2010 Bucuresti sau Timisoara?

Quote:
Originally Posted by alex_bmw1992 View Post
daca s-a luat aceasta decizie si sa stabilit ca va alea loc in Timisoara de ce ati mai facut acest sondaj ? .... in care a rezultat sa aibe loc in Bucuresti la maaare diferenta de Timisoara ?... parerea mea era sa nu mai faceti acest sondaj daca nu ati tinut cont de el , oricum multa bafta tuturor si sper ca organizatia sa fie ca si datile trecute, adica de nota 10+
Acest sondaj a avut un rol foarte important pentru noi.
Foarte mult ne interesau parerile potentialilor competitori care nu locuiesc in Timisoara sau in Bucuresti. In discutiile din cadrul Asociatiei acest sondaj a fost analizat si chiar am incercat foarte mult in a avea FN in Bucuresti. Pentru moment nu s-a putut.
IM is offline  
Old 17-09-10, 18:22   #27
teddyb
Ford Driver

Stage 5
 
teddyb's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 907
Member of:
[FORD]
Default Re: Finala Nationala EMMA 2010 Bucuresti sau Timisoara?

2,3 octombrie sau 25-26 septembrie?!?!?!?!?
teddyb is offline  
Old 17-09-10, 19:19   #28
ugod

Stage 5
 
ugod's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 3,804
Default Re: Finala Nationala EMMA 2010 Bucuresti sau Timisoara?

mda....
ugod is offline  
Old 17-09-10, 20:18   #29
teddyb
Ford Driver

Stage 5
 
teddyb's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 907
Member of:
[FORD]
Default Re: Finala Nationala EMMA 2010 Bucuresti sau Timisoara?

poi ma tinule,tie iti e usor ca esti gazda doar!!eu si altii care venim din alte parti ale tarii nu prea e asa usor!!!si nu poti cu o saptamana sa imi zici ca se tine peste 2 saptamani concursu sau se amana,ca am si eu alte planuri si treburi si sa ma invarti cu data nu prea e frumos!!ca poate am amanat unele chestii ca stiam ca pe 25 si 26 sunt la timisoara!sau cum a fost faza de cacao de astavara la cnca,cand am pierdut 10zile din concendiu stiind ca este o DATA PRECISA SI ANUNTATA si cand colo...se amana din cauza vremii!!!cum se poate?!?!?!?bataie de joc!!si ma durea in duda daca se tinea evenimentul acela in parcarea din spatele blocului,nu neaparat la locu Xsau Y,dar sa se tina!!!!!...pt ca vin din PASIUNE si este o ocazie in plus sa ne vedem intre noi,nu doar din spatele tastaturii!dar cer putin respect fata de partecipanti....
Si da,aceasta etapa se va tine oricum si OBLIGATORIU,caci este EMMA(si ca reprezentant EMMA esti obligat sa faci unele chestii...)si,pt cine vrea sa participe la europene,trb sa vina obligatoriu la eveniment...deci se va tine OBLIGATORIU aceasta etapa...ca se vrea sau nu se vrea....dar sa nu ma intorci ca un titirez asupra datei ANTERIOR STABILITA!!!

ps: tu in numele cui sau de unde stii ca se amana pe 2-3!?!?
teddyb is offline  
Old 17-09-10, 20:40   #30
Black[Angel]

Stage 3
 
Black[Angel]'s Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 131
Default Re: Finala Nationala EMMA 2010 Bucuresti sau Timisoara?

La fel ca si teddyb vreau si eu un raspuns oficial pt ca EMMA a ramas singura organizatie care da dovada de SERIOZITATE(un lucru atat de rar in Romania), iar pe cei care au chef de glume i-as ruga sa se abtina,
Pentru glume exista numeroase retele de socializare, iar eu consider ca pe acest topic se discuta lucruri serioase care implica bani, invoiri de la serviciu, etc. si toate astea din PASIUNE pt muzica.
Multumesc!
Black[Angel] is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -