Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > Competitii Car-Audio > SPL (Presiune Sonora)

Reply
 
Thread Tools
Old 11-02-06, 11:03   #31
Ground Zero
Guest

Stage 4
 
Ground Zero's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 291
Default

Stimabile RELLAX,

TE ROG FRUMOS, ORI MI TE ADRESEZI CU DOMNULE MOCIOIU, ORI CU GROUND ZERO.

AI MP!!!


M-AM SATURAT!
DACA UNII CITESC PRINTRE RANDURI ESTE PROBLEMA LOR! DACA ASA CONSIDERA EI CA RESPECTA DREPTUL LA DEMOCRATIE SI LIBERA EXPRIMARE - ESTE O PROBLEMA!
PUNCT!
Ground Zero is offline   Reply With Quote
Old 11-02-06, 11:10   #32
ReLLaXX

Stage 5
 
ReLLaXX's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 2,977
Member of:
[Registered Users]
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[Competitor CNCA]
Default

Domnule Mocioiu....

Nu vad motivul supararii. Am tratat subiectul cat se poate de obiectiv. Si cred ca pana la urma am sustinut amandoi ideea de pure speculatii. Sper ca asta nu se interpreteaza drept atac la persoana. Nu am citit printre randuri si am inteles exact ce ai vrut sa spui, motiv pentru care am raspuns la fiecare punct in parte. Si nu vad sa fi gresit undeva. Nu e motiv de plecat si nu e motiv de incetat activitatea pe acest forum. Din contra...
__________________
www.melodix.ro
ReLLaXX is offline   Reply With Quote
Old 11-02-06, 11:11   #33
Ground Zero
Guest

Stage 4
 
Ground Zero's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 291
Default

ATENTIE, CITESTE CA NU NUMAI FLAVIA A FACUT PRESUPUNERI!
PE MINE MA ENERVEAZA LA CULME CAND ALTII, FAC SUPOZITII SI PRESUPUNERI, IN LIPSA DE INFORMATII VERIDICE!
SI DATORITA FAPTULUI CA DOAR PE FORUM-URI AVEM ACCES LA INFORMATII< MI SE PARE NORMAL SA CER LAMURIRI!
ROG MODERATORUL, PRECUM A STERS SI ALTE POSTURI SA LE STEARGA SI PE ACESTEA... SUNTEM OFF TOPIC SI ESTE PACAT!PACAT INSA CA NU PUTEM DISCUTA CIVILIZAT, CHIAR DACA UNEORI PARERILE NOASTRE SUNT DIFERITE...
PACAT!
Ground Zero is offline   Reply With Quote
Old 11-02-06, 11:19   #34
ReLLaXX

Stage 5
 
ReLLaXX's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 2,977
Member of:
[Registered Users]
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[Competitor CNCA]
Default

Domnule Mocioiu...

Ai obtinut personal acum cateva zile, lamuriri telefonice. Mai multe poate decat oricine altcineva de aici. Cat se poate de civilizat, exact ca si raspunul meu de mai sus. De ce continuam discutia aici, desi se stie deja ceea ce se presupune aici?

Am vazut ca si altii au facut presupuneri. Se incadreaza exact in aceeasi categorie cu Flavia si ramane sa-si dea seama singuri de asta. Singura diferenta e ca Flavia o face in mai multe locuri si o ia si personal.

Intreadevar suntem OffTopic. Nu o sa ma supar daca ni se sterg posturile.
ReLLaXX is offline   Reply With Quote
Old 11-02-06, 11:33   #35
Ground Zero
Guest

Stage 4
 
Ground Zero's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 291
Default

Domnule Mocioiu...
TE ROG FRUMOS FA-MI PLACEREA SI FOLOSESTE UNER-NAME-ul... TE ROG FRUMOS - SUNTEM PE UN FORUM TOTUSI...
Ai obtinut personal acum cateva zile, lamuriri telefonice. Mai multe poate decat oricine altcineva de aici.
ESTI SIUGUR CA STI DESPRE CE VORBESTI? ATENTIE CA DUCI LUMEA IN EROARE SI AU IMPRESIA CA AM PARTE DE UN TRATAMENT PRIVILEGIAT...
Ground Zero is offline   Reply With Quote
Old 11-02-06, 11:39   #36
ReLLaXX

Stage 5
 
ReLLaXX's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 2,977
Member of:
[Registered Users]
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[Competitor CNCA]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Ground Zero\"
Stimabile RELLAX,

TE ROG FRUMOS, ORI MI TE ADRESEZI CU DOMNULE MOCIOIU, ORI CU GROUND ZERO.
Am ales varianta mai personala. E ok si user-name-ul.


Sunt sigur ca stiu despre ce vorbesc. Nu aveai cum sa primesti tratament preferential fiindca ai aflat exact ceea ce stie toata lumea si ceea ce am spus amandoi deja de zeci de ori. Nu exista un comunicat oficial, acesta urmeaza sa apara, restul sunt doar presupuneri. In secunda in care vor aparea informatii noi sunt sigur ca le vom afla toti in acelasi timp.
ReLLaXX is offline   Reply With Quote
Old 11-02-06, 12:31   #37
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"flaviutza\"
Quote:
Originally Posted by \"Gratzian\"
in plus, iarasi, moderatorii de la car-audio inca nu mi s-au plans de feedbakul slab al organizatorilor pana acum. cel putin aici, la dbdrag.
LOL
moderatorii de la car-audio nu sunt cumva din pura coincidenta si organizatorii dBDrag ??
....
Cine este fata aceasta ? Una la mana, vobesti nepoliticos cu persoane putin mai mari ca tine. Doi la mana, nu cred ca ai fost bagata in problema pana acum, dar totusi te-ai simtit. Zici acolo ca te intelegi foarte bine cu cei din Insomnia... si ca Shaggy isi pregateste masina. Si, pui punctul pe faptul ca \"intra obrazul tau la mijloc\". Mai nou esti organizatoare de ceremonii si esti platita ca sa aduni lume pe db drag ??? Sau INSOMNIA si-a tras purtator de cuvant si nu stia nimeni ??? Concluzia ??? Este ca NIMENI, niciodata, in nici un caz aici la sectiunea de sunet, nu s-a obosit sa te bage in seama pe tine. Insa tu se pare ca nu poti tine degetele departe de taste si vrei sa spui ce te doare. Nu este nici locul si nici cazul. Ai cumva o masina de spl sau sq ?? Ai cumva firma de sound ?? Ce se intampla ?? Ieri-alaltaieri promovai nu stiu ce firma de tuning si usile lambo-style. Acum vorbesti cu membrii INSOMNIA si tot obrazul tau este in mijloc... Ei au habar ca vb in numele lor ?? Esti genul acela de persoana care doreste sa fie omniprezenta, peste tot, miezul, filajul, cum sunt babele alea de la parter care stiu si cate bluze am eu in dulap. Cum se cheama chestia asta ? Bagare de seama.

ps: invata sa-ti spui parerea obiectiv si constructiv, nu vorbind urat si fara argumente. Nu ti se cam pare ciudat ca mai nimeni nu este de partea ta ?? Gandeste-te... esti singura care are impresia ca ai dreptate.
Hondarul is offline   Reply With Quote
Old 11-02-06, 12:36   #38
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

ps: ma indoiesc ca INSOMNIA are un asa purtator de cuvant.
Hondarul is offline   Reply With Quote
Old 11-02-06, 14:49   #39
NILS_BUCURESTI
Midnight Racers Member

Stage 5
 
NILS_BUCURESTI's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 757
Member of:
[Moderators]
[Midnight Racers]
Default

(sa fac posturi)
NILS_BUCURESTI is offline   Reply With Quote
Old 11-02-06, 20:06   #40
blak
Banned

Stage 5
 
blak's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 783
Default

Fitze si iar fitze....
blak is offline   Reply With Quote
Old 13-02-06, 14:03   #41
dBDrag

Stage 4
 
dBDrag's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 190
Member of:
[Moderators]
Default

Avand in vedere faptul ca au existat speculatii privind desfasurarea primei etape din calendarul competitional dbDrag 2006, va anuntam urmatoarele:

Termenul de 3 saptamani privind anuntarea detaliilor referitoare la desfasurarea etapelor era cu titlu orientativ si depinde de semnarea contractelor cu organizatorii.

Astazi, 13 februarie 2006, a fost semnat contractul de inchiriere pentru spatiul in care se va desfasura prima etapa db Drag Racing din 2006- Oradea, pe data de 25 februarie 2006.

Detalii suplimentare vor urma maine, marti 14 februarie 2006.
dBDrag is offline   Reply With Quote
Old 17-02-06, 20:06   #42
alex MG ZR 160

Stage 5
 
alex MG ZR 160's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,218
Default

deci in calitate de membru Insomnia pot sa afirm ca aceasta Flavia nu are nici o inputernicire de a ne fi \"purtator de cuvant\"
alex MG ZR 160 is offline   Reply With Quote
Old 19-02-06, 08:56   #43
Motor

Stage 5
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 534
Default

de ce nu facetzi o etapa si la CLUJ?????
Motor is offline   Reply With Quote
Old 21-02-06, 21:39   #44
ReLLaXX

Stage 5
 
ReLLaXX's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 2,977
Member of:
[Registered Users]
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[Competitor CNCA]
Default

De data asta, ca sa fie mai usor si pentru cei din Timisoara/Arad. Clujul e mai departe de ele, inclusiv de Oradea, care in contextul acesta e \"undeva la mijloc\". Nu distanta pana la etapa conteaza. Oricum se bat multi kilometri.
ReLLaXX is offline   Reply With Quote
Old 21-02-06, 22:38   #45
BH-15-RIC

Stage 5
 
BH-15-RIC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 673
Default

Poate ca ar fi fost bine ca in loc la una din cele trei etape din Bucuresti sa se organizeze una la Cluj.
BH-15-RIC is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -