Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > Competitii Car-Audio > SPL (Presiune Sonora)

Reply
 
Thread Tools
Old 18-01-06, 00:48   #16
Mamut

Stage 3
 
Mamut's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 133
Member of:
[Midnight Racers]
[Observator 4tuning]
Default

misto programu, sper sa vin sa vin la toate, sau cel putin la majoritatea.
de data asta poate apuc sa ma pregatesc un pic
Mamut is offline   Reply With Quote
Old 30-01-06, 23:00   #17
dBDrag

Stage 4
 
dBDrag's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 190
Member of:
[Moderators]
Default

Din motive obiective schimbam locatia etapei nr. 2 de la Brasov la Bucuresti.

La inceputul lunii martie se va desfasura o etapa de antrenament la Brasov.
dBDrag is offline   Reply With Quote
Old 30-01-06, 23:01   #18
orlando

Stage 5
 
orlando's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,595
Member of:
[Hyundai]
Default

deci vine mai repede db dragu la bucuresti..yeeey
o veste nemaipomenit de buna...
orlando is offline   Reply With Quote
Old 09-02-06, 11:34   #19
BabyBlue_EVO

Presedinte Evolution Crew

Stage 5
 
BabyBlue_EVO's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 504
Member of:
[Moderators]
[Evolution Crew]
Default

pana la urma primu dBDrag cand va fi cel de la Oradea... ca totushi suntem in 9 shi nu vreau sa fiu anuntzat cu 2 zile inainte ca nu e chiar langa Bucuresti shi... trebuie cat de cat planuit .... so ?
Multumesc anticipat
__________________
BabyBlue_EVO is offline   Reply With Quote
Old 09-02-06, 12:45   #20
GYM

Stage 5
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 933
Default

Da, prima etapa va fi la Oradea si din cate stiu pe data de 25 februarie...mai multe nush
GYM is offline   Reply With Quote
Old 09-02-06, 13:14   #21
BabyBlue_EVO

Presedinte Evolution Crew

Stage 5
 
BabyBlue_EVO's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 504
Member of:
[Moderators]
[Evolution Crew]
Default

sigur va fi pe 25??? RADU????
BabyBlue_EVO is offline   Reply With Quote
Old 09-02-06, 13:55   #22
GYM

Stage 5
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 933
Default

Radu ii departe... Dar in proportie de 95% pe 25...
GYM is offline   Reply With Quote
Old 09-02-06, 23:01   #23
BH-15-RIC

Stage 5
 
BH-15-RIC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 673
Default

in proportie de 99% e sigura etapa din ORADEA se pare ca deja s-a rezolvat si cu inchiriatul salii

Deci pe 25 va asteptam
BH-15-RIC is offline   Reply With Quote
Old 10-02-06, 14:43   #24
Ground Zero
Guest

Stage 4
 
Ground Zero's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 291
Default

Cu toate ca mai mult ca sigur mi se va sterge si acest post... cum de altfel s-a intamplat si cu ultimul in care citam pe Sfigmo, etapa de la Oradea nu cred ca se va mai tine in aceasta luna. Reprezentantul oficial dB Drag in Romania a anuntat ca orice etapa va fi anuntata cu minim 3 saptamani inainte, deci faceti un calcul...
Mai mult ca sigur in aceste zile va apare un mesaj din partea organizatorilor, in care sa se specifice clar data, locatia... detalii... pana atunci, precum a spus si Sfigmo, sunt simple speculatii!
Ground Zero is offline   Reply With Quote
Old 10-02-06, 22:16   #25
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

tare bine ar prinde un ton mai prietenos si mai putin razboinic

putem observa ca fraza completa era:
Quote:
Informatiile detaliate se vor anunta cu minim 3 saptamani inainte de fiecare eveniment sau de indata ce vor fi semnate contractele de organizare.
probabil ca dupa cum se specifica mai sus, abia au fost semnate contractele... si se vor anunta detaliile
oricum, nu stiu sa fi anuntat cineva anularea etapei
de anuntat etapa, e anuntata
asteptam detaliile, si o mai buna intelegere...
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 11-02-06, 01:10   #26
Ground Zero
Guest

Stage 4
 
Ground Zero's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 291
Default Re:



Gratzian,
Nu inteleg la ce te referi, sincer!

Pe un alt forum, Sfigmo a mentionat clar, se va anunta cu 3 saptamani inainte... iar referitor la data si locatie... pur si simplu l-am citat... si postul mi-a fost sters! Nu inteleg cu ce am gresit!

Stiu prea bine cu ce dificultati se confrunta organizatorii.
Stiu de altfel ca vor face intotdeauna tot posibilul si chiar imposibilul pentru a respecta calendarul competitional stabilit.
Nu am nici un interes in a creea polemici... Doresc doar sa nu se faca speculatii si mai ales sa nu fie dusa lumea in eroare.
Faptul ca acord o foarte mare atentie anumitor date calendaristice ma ajuta sa imi planific din timp rezolvarea tuturor problemelor pentru a reusi sa facem act de prezenta la evenimente.
Cred ca sunt in asentimentul mai multor forumisti, competitori, atunci cand spun ca dorim date exacte precum si o prezenta mult mai activa pe forum-uri din partea organizatorilor.
Ground Zero is offline   Reply With Quote
Old 11-02-06, 01:36   #27
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

am fost foarte explicit...
de ce nu imi spui exact ce nu ai inteles?

in plus, sunt fara indoiala peste 2,5 milioane de forumuri... ce se scrie ALTE FORUMURI, nu putem noi, 4tuning raspunde...

eu am citat organizatorul, care, sincer, inca nu a iesit de sub raspunderea comunicatelor...

in plus, iarasi, moderatorii de la car-audio inca nu mi s-au plans de feedbakul slab al organizatorilor pana acum. cel putin aici, la dbdrag.

nu stiu despre ceilalti organizatori
Cred ca ar fi bine sa discutam toti, mai apropiat, proieteneste, si chiar daca sunt probleme, sa gasim mijloacele sa le depasim

ne asteapta un an plin, impreuna sigur ii putem face fata
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 11-02-06, 02:24   #28
Ground Zero
Guest

Stage 4
 
Ground Zero's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 291
Default

Gratzian, iti raspund pe mp, pentru a nu fi off-topic...


dBDrag a afirmat dealtfel ca etapele din Ro. vor fi afisate inclusiv pe site-ul dbdrag.com
Cel putin pentru mine, astfel, va fi mult mai usor de aflat strict informatiile care ma intereseaza.

Speram ca vremea sa se amelioreze, pentru a ne bucura din plin de acest prim eveniment competitional din 2006!
Ground Zero is offline   Reply With Quote
Old 11-02-06, 10:54   #29
ReLLaXX

Stage 5
 
ReLLaXX's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 2,977
Member of:
[Registered Users]
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[Competitor CNCA]
Default

Flavia... Ce ai tu din toate chestia asta? Cine esti tu si ce vrei? Cine te-a ugat pe tine sa te ocupi de asta? Ti-a dat cineva informatii sau te-a rrugat sa le faci publice? Ti-a dat cineva vreo sarcina si iti pui \"obrazul\" la bataie ca sa o indeplinesti? Explica-mi si mie te rog ce pozitie oficiala ai tu in dB Drag si de unde iti culegi tu informatiile?

Ionut si Flavia... Aveti cumva un comunicat OFICIAL in care se specifica data de 25 sau 26 februarie? In cazul in care nu exista acest comunicat, discutam cumva despre 3 saptamani care au trecut pana la o data necomunicata, sau cum?

As fi curios sa aflu de unde vin speculatiile acestea, ce te face pe tine, Ionut, sa le iei in serios si de ce voi nu puteti ASTEPTA un COMUNICAT OFICIAL care va aparea cu cel putin 3 saptamani inaintea desfasurarii etapei, asa cum face toata lumea.

Nu doar la Severin se lucreaza la masini. Se lucreaza in toata tara si asa cum alte zeci de persoane strang suruburi si lipesc fire in asteptarea unui comunicat, asa puteti face si voi. Toata lumea stie exact cat stii tu. Nu e un secret, nu e un complot, nu vrea nimeni sa incurce cu nimic. Atata doar ca, ma repet, discutiile de mai sus se bazeaza pe speculatii si supozitii.

Ionut.... Daca tu pui intrebarile astea in urma informatiilor postate de Flavia pe forum, poti sa o intrebi pe ea care e data reala a etapei si ce se intampla de aici incolo. Ar trebui sa stie, nu? Si cred ca post-ul ti-a fost sters din cauza pasajului scris de Flavia. Sunt informatii eronate, neverificabile si NEOFICIALE si cred ca suntem amandoi de acord ca nu e nici util si nici intelept sa le raspandim in dreapta si in stanga. Oficial dB Drag se poate considera aici userul dB Drag. Ca oricare altul scrie in nume propriu o oarecare parere, e cu totul altceva. Pana la urma e dreptul fiecaruia.

Ma bucur sa vad ca lumea asteapta evenimentul. Dar totusi... Sa nu ne pierdem realismul. Subiectul discutiei de mai sus NU EXISTA.
__________________
www.melodix.ro
ReLLaXX is offline   Reply With Quote
Old 11-02-06, 11:01   #30
ReLLaXX

Stage 5
 
ReLLaXX's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 2,977
Member of:
[Registered Users]
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[Competitor CNCA]
Default

Flavia... Nu e problema ta cine organizeaza dB Drag in Romania, nu te priveste cine sunt moderatorii sectiunilor Car-Audio si nu ai nici o legatura oficiala cu subiectul. Nu esti nici participant, nici oficial, nici organizator si cu atitudinea asta nu esti nici macar un sustinator al evenimentului. De aici deducem ca esti offtopic, te amesteci fara nici o treaba in ceva ce nu te priveste, motiv pentru care mi se pare normal sa ti se stearga posturile.

Daca vrei sa ajuti cu ceva, stai calma pana in momentul in care cineva te va ruga OFICIAL sa faci ceva. Dupa cum vezi, altfel nu ajuti deloc. Din contra.
ReLLaXX is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -