Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Cluj

View Poll Results: cu sau fara vinil/desen/imagini...
cu vinil 4 10.00%
fara vinil 14 35.00%
gen hot road 6 15.00%
clasic...M3 16 40.00%
Voters: 40. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 13-09-07, 23:51   #31
BULLDOG

Stage 5
 
BULLDOG's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 2,211
Member of:
[VW]
[Old School Cars]
Default Re: Vinil Pe E30...sugestii Poze Postati Aici...plz

am votat clean dar daca chiar vrei ceva deosebit poti sa incerci o combinatie de jante bbs oldskool, paint in 2 culori si pinstripe facut calumea (desi nu cred ca stie cineva sa faca asa ceva cum trebuie la noi) care sa delimiteze cele doua culori
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	BBSRS.jpg
Views:	71
Size:	25.8 KB
ID:	343789  

Last edited by BULLDOG; 13-09-07 at 23:53.
BULLDOG is offline  
Old 14-09-07, 01:00   #32
CJ-86-UHE

Stage 5
 
CJ-86-UHE's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 593
Default Re: Vinil Pe E30...sugestii Poze Postati Aici...plz

cred ca ti-am vazut e30-ul, pe la inceputul lui iulie pe o straduta laturalnica strazii Fabricii de zahar..daca acela e al tau(albastru inchis)...dupa parerea mea sunt putine e30-uri in cluj care sa arate asa bine ca al tau..de ce vrei sa il schimbi, sa il faci sa arate altfel?
oricum e alegerea ta, dar ai grije sa nu dai in kitch..
numai bine
__________________
Dimensiunea maximă pentru o imagine în semnătură este de 500x100 pixeli.
CJ-86-UHE is offline  
Old 14-09-07, 01:46   #33
CJ-01-WOB
Observator 4tuning


Stage 5
 
CJ-01-WOB's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 5,269
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[4Tuning International]
[VW]
[Nissan]
[Mitsubishi]
[Toyota]
[MERCEDES]
Default Re: Vinil Pe E30...sugestii Poze Postati Aici...plz

Quote:
Originally Posted by aldoadabass_wrs View Post
poi din cate vad shi u ai votat...contrar a ceea ce spui!!...adik hot road....
shi da stiu ca arata beton......dar cand vb d hot road.......nu ma refeream las acele chestii pe care le inteleg majoritatea.....CUM AR FII FLACARI.....sau scheleti desenati 3d...sau alte sheeatiri d-astea.... dak mai urmaresti shi u ceva emisiuni pe care eu in ultimul timp nu le-am mai prins....pe discovery ai sa vezi shi u la ce ma refer....fara suparare poate fii chiar shi o simpla dunga pusa unde trebuie k sa arate bine o masina...shi ma refeream la hot road deoarece maj care posteaza aici urmaresc acele emisiuni...shi probabil k stiu ei la ce ma refer.......sant niste cotururi pe care le poti oferi unei masini clasice/sau cum vrei sa i spui...care complecteaza/accentueaza luck-ul masini/sau ii dau ceva aparte........oki sooo....!!
HOT ROD e o cultura si despre cate emisiuni urmaresc eu hmm pacat ca tu numai discovery prinzi.cat despre ''vot-ul '' meu si a celorlalti pt HOT Road cred ca te-ai prins ce reprezinta acuma cu atatea explicatii .
Bafta la Styling
__________________

Fresh Touring Origination
CJ-01-WOB is offline  
Old 14-09-07, 09:32   #34
aldoadabass_wrs

Stage 5
 
aldoadabass_wrs's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 474
Default Re: Vinil Pe E30...sugestii Poze Postati Aici...plz

Quote:
Originally Posted by CJ-01-WOB View Post
HOT ROD e o cultura si despre cate emisiuni urmaresc eu hmm pacat ca tu numai discovery prinzi.cat despre ''vot-ul '' meu si a celorlalti pt HOT Road cred ca te-ai prins ce reprezinta acuma cu atatea explicatii .
Bafta la Styling
mercii....gresala mea "road"
cat despre cultura......zic eu:tunningul in general e o cultura indiferent din e punct d vedere ochesti...fie el shi rat rod,shi kitch oricum ar fii inseamna pasiune pt masini, placerea de a iesi din anonimat cu un automobil stilizat aparte shi apreciat d cei din jur....mc!!
aldoadabass_wrs is offline  
Old 14-09-07, 09:39   #35
aldoadabass_wrs

Stage 5
 
aldoadabass_wrs's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 474
Default Re: Vinil Pe E30...sugestii Poze Postati Aici...plz

Quote:
Originally Posted by CJ-86-UHE View Post
cred ca ti-am vazut e30-ul, pe la inceputul lui iulie pe o straduta laturalnica strazii Fabricii de zahar..daca acela e al tau(albastru inchis)...dupa parerea mea sunt putine e30-uri in cluj care sa arate asa bine ca al tau..de ce vrei sa il schimbi, sa il faci sa arate altfel?
oricum e alegerea ta, dar ai grije sa nu dai in kitch..
numai bine
promit solemn sa nu il kitchuiesc....da aceea e masina mea....mc d sfat, sincer nu am de ce sa ma supar pe critici, ele sant bine venite,in general constructive shi dat fiind ca santem o comunitate cu hobiuri comune ma bucur sa ne ajutam, dar urasc comentariile in plus,cand am greshit recunosc pt ca nu am ce sa ascund,in fine adevarul e ca ma mai gandesc la ce urmeaza sa fac la masina, in mod normal as alege o revopsire,dar momentan nu am fonduri pt o vopsir cum trebuie, shi decat sa fac rahat mai bine o las asa...vom vedea ca mai urmeaza.....
aldoadabass_wrs is offline  
Old 14-09-07, 09:42   #36
aldoadabass_wrs

Stage 5
 
aldoadabass_wrs's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 474
Default Re: Vinil Pe E30...sugestii Poze Postati Aici...plz

Quote:
Originally Posted by roby200687 View Post
tuning is not a crime ... hoprite mah ... :P
serios linistestete, esti prea agitat...
aldoadabass_wrs is offline  
Old 14-09-07, 10:00   #37
ZanDer

Stage 5
 
ZanDer's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,913
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Vinil Pe E30...sugestii Poze Postati Aici...plz

Quote:
Originally Posted by aldoadabass_wrs View Post
mercii....gresala mea "road"
cat despre cultura......zic eu:tunningul in general e o cultura indiferent din e punct d vedere ochesti...fie el shi rat rod,shi kitch oricum ar fii inseamna pasiune pt masini, placerea de a iesi din anonimat cu un automobil stilizat aparte shi apreciat d cei din jur....mc!!
Nu vreau sa fiu rau sau ceva, dar mai bine te corecteaza omu decat sa gresesti de mai multe ori, stiu ca nu ii forum de ortografie si de alea da no ... totusi ... si ai si in semnatura cateva greseli DECI INCA ODATA, IS FARA INTENTII RELE !
__________________
Race the strip, not the street!
ZanDer is offline  
Old 20-09-07, 11:10   #38
gangsta

Stage 5
 
gangsta's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 774
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[TIME SQUAD]
[SEAT]
Default Re: Vinil Pe E30...sugestii Poze Postati Aici...plz

Lasa-ti Ursi in pace !
gangsta is offline  
Old 20-09-07, 15:13   #39
ZanDer

Stage 5
 
ZanDer's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,913
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Vinil Pe E30...sugestii Poze Postati Aici...plz

Quote:
Originally Posted by gangsta View Post
Lasa-ti Ursii in pace !
ZanDer is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -