Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   Vinil Pe E30...sugestii Poze Postati Aici...plz (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/50815-vinil-e30-sugestii-poze-postati-plz.html)

aldoadabass_wrs 06-09-07 15:25

Vinil Pe E30...sugestii Poze Postati Aici...plz
 
as vrea sa aflu parerile voastre, dak merge pe urs ceva vinil,sau dak aveti ceva poze cu ursi cu ceva viniluri...care arata bine...va multumesc, shi care nu e la subiect sa se abtina,mc

MARI_NSL 06-09-07 16:03

Re: Vinil Pe E30...sugestii Poze Postati Aici...plz
 
5 Attachment(s)
salut . man io ti-as zice ca este mult mai frumoasa . clasica .fara vinyluri. cu vinylu al ao dai spre kitch .asa in general . cati ursi ai vazut tu cu vinyluri pe ei ? . io nu prea am vazut . si stiu multi ursi . simplisi frumosi . cu un kitt mikut M-teh 1 sau 2 . poate un seidi sau un rieger gts . parerea mea . bafta :-??
uite niste poze . sa vezi . catde frumosi sunt si fara vinyluri :shock:

aldoadabass_wrs 06-09-07 16:09

Re: Vinil Pe E30...sugestii Poze Postati Aici...plz
 
Quote:

Originally Posted by Mar1_nsl (Post 1085211)
salut . man io ti-as zice ca este mult mai frumoasa . clasica .fara vinyluri. cu vinylu al ao dai spre kitch .asa in general . cati ursi ai vazut tu cu vinyluri pe ei ? . io nu prea am vazut . si stiu multi ursi . simplisi frumosi . cu un kitt mikut M-teh 1 sau 2 . poate un seidi sau un rieger gts . parerea mea . bafta :-??
uite niste poze . sa vezi . catde frumosi sunt si fara vinyluri :shock:

stiu ce zici,doar ca ma gandeam la o linie,o dunga intrerupt,simpla...nu stiu ce sa fac, am sa pun poze cu masina cand ajung acas...pt moment e simpla...

di48lo 06-09-07 18:36

Re: Vinil Pe E30...sugestii Poze Postati Aici...plz
 
Quote:

Originally Posted by Mar1_nsl (Post 1085211)
salut . man io ti-as zice ca este mult mai frumoasa . clasica .fara vinyluri.

Daca vrei sa fie clasica, vinylurile chiar strica imaginea. Daca vrei sa scoti altceva din masina, numai cu vinyluri nu prea poti. Deci prima data fa rost de spoilere, eleroane etc, dupa aia poti sa te gandesti la grafica.

Quote:

Originally Posted by Mar1_nsl (Post 1085211)
cu vinylu al ao dai spre kitch .asa in general . cati ursi ai vazut tu cu vinyluri pe ei ?

Da, cu vinyluri de la rusi iese foarte urat. Daca inca nu ai(ati) vazut ursi cu vinyluri, nu inseamna ca nu ii sta bine. Cu gust poti face orice.
Intr-adevar, este greu sa faci vinyluri pe ursi, ptr. ca este un model vechi, liniile is prea drepte si simple. Parerea mea este ca tribalurile si fulgerele nu ii stau bine (sa nici nu vorbim despre flacari).

Daca postezi o poza din lateral, incerc cateva modele.

gangsta 06-09-07 18:56

Re: Vinil Pe E30...sugestii Poze Postati Aici...plz
 
Diseara te trag de urechi!:lol: :twisted:

Mandella 06-09-07 19:03

Re: Vinil Pe E30...sugestii Poze Postati Aici...plz
 
vinilurile sunt cea mai mare "ieftineala" care se poate face la o masina

tekno 06-09-07 19:07

Re: Vinil Pe E30...sugestii Poze Postati Aici...plz
 
keep it clean & simple!

di48lo 06-09-07 19:26

Re: Vinil Pe E30...sugestii Poze Postati Aici...plz
 
Quote:

Originally Posted by Mandella (Post 1085607)
vinilurile sunt cea mai mare "ieftineala" care se poate face la o masina

Nu vreau sa ne certam, dar o masina tunata arata mai bine cu vyniluri (daca sunt facute bine!!!). Iese mai bine in evidenta.

M-am exprimat si eu parerea mea ca si tine, si postul meu nu este mai off decat al tau ;)

aldoadabass_wrs 06-09-07 21:59

Re: Vinil Pe E30...sugestii Poze Postati Aici...plz
 
ideea e ca nu vreau sa cumpar ieftineli din piata..tribale/fulgere.....vreau sa imi tai eu la comanda...nu ma intelegeti gresit dar pan shi clasicul gordini are un vinil:)

AK-ZER 07-09-07 00:37

Re: Vinil Pe E30...sugestii Poze Postati Aici...plz
 
aplica regula KISS :P adik fara viniluri si alte zorzoane.. vinilurile si neoanele is ultimele lucruri care ar tb sa apara pe o masina in general.. si bimmerul nu-i lowrider sau blinger

MadManOvi 07-09-07 01:20

Re: Vinil Pe E30...sugestii Poze Postati Aici...plz
 
2 Attachment(s)
Spuneti voi unde ati vazut un vinil mai frumos decat asta? :D

DaNuTzU' 07-09-07 01:45

Re: Vinil Pe E30...sugestii Poze Postati Aici...plz
 
FARA!!! sau buline dinalea cum erau pe caruta cu care am trecut in seara asta=)))))))))

aldoadabass_wrs 07-09-07 15:46

Re: Vinil Pe E30...sugestii Poze Postati Aici...plz
 
Quote:

Originally Posted by DaNuTzU' (Post 1086343)
FARA!!! sau buline dinalea cum erau pe caruta cu care am trecut in seara asta=)))))))))

vreau bulineeeeee!!!!!!!!

alexufo 08-09-07 01:10

Re: Vinil Pe E30...sugestii Poze Postati Aici...plz
 
ma...clasic. inca odata ...clasic.
vinil .... de toata coma o sa fie.ce bmw are vinil si arata bine???

Piry 08-09-07 13:37

Re: Vinil Pe E30...sugestii Poze Postati Aici...plz
 
eu zic sa-l faci hot ROAD cum ai scris si tu. revino pe pamant


All times are GMT +2. The time now is 11:13.

- Copyright 2024 4Tuning