"lol" , trag concluzia ca esti mircuist inrait

ma rog nu e problema mea cum iti petreci tu viata. masinuta cu nitro este varianta scurta, nitro este de fapt numai 10%-30% din combustibilul folosit de masinuta despre care vorbeam. a mea merge cu 22% nitro. este demontata, pentru ca nu este recomandat sa stea montata mult timp dupa o folosire, de fapt este si un lichid "after run" care "curata masinuta dupa ce te joci cu ea. aceasta trebuie demontata si tinuta in loc ferit de umezeala/raze soare sau caldura/frig excesiv. totusi nu are probleme de functionare in soare sau in frig, a mea a vazut si zapada si nisip si noroi si de toate. placutele de frana trebuie sa le schimb ca sunt cam roase dar in rest inca mai functioneaza. iti sugerez sa folosesti cu incredere google "RC nitro" sau "RC gas" . Succes