ma lol//detman... incerca si intreaba de un sfat profy,,,, cu ce /cum/ de ce?/ cu ce ??/ se fac incinte// sa fii mandru si ,.. nici pooola sa nu comenteze.. contact me... si poate ai surp placute .... ca SmokeDesign.. face loc...
rize !!!!!!!! : )))
Piry...daca imi stergi postul asta o sa ai probleme....nu glumesc....unu....zbori de pe forum...2...te pleznesc de nu te vezi si nu glumesc....cuvinte gen "MA-TA" numa tu le poti spune....esti moderator....deci ai grija de limbaj....ar trebui sa dai exemplu....dar se pare ca de unde nu e nici dumnezeu nu cere....ramai la Zdrift King....la elevii tai....cu care te-ai facut de rusine la show....si lasa oamenii sa discute....