Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Cluj

Reply
 
Thread Tools
Old 04-06-06, 10:09   #1036
ToFast4u

Stage 1
 
ToFast4u's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 23
Default Re: Poze & Comentarii EXCLUSIV Masini Modificate din Cluj

Quote:
Originally Posted by -WLF-
Acuma o sa sariti cu gura si o sa va suparati. Dar, am primit raspuns de la doi minori. Din care primul, a fost incredibil de neobrazat.

Asa e toata lumea pe forumul asta?
te-am ranit la sufletzel ? ...nu consider ca am fost obraznic...deloc`..nu am nici eu vechime...pe forum`u asta..la user ma refer..ca de vizitat il vizitez de ani site`ul...si nu is in masura sa critic pe toata lumea..dar cand am vazut ce scri tu`..nu m-am putut abtine`..dak omu nu`si permite..ce ai tu deacolo..ata ete..lasa ca in toamna o sa`ti pun poza cu viitoarea mea masina..care nu o sa fie Diesel..o sa te bucuri...ca vezi ceva tare pot zice.. ....dar mai este pana atunci...aa si chiar sa nu uit..te roade ca is minor..daca eram major nu reactionai in acelasi fel ? hehehe.. ..
ToFast4u is offline   Reply With Quote
Old 04-06-06, 15:38   #1037
RA_2fast4u
Ford Driver

Stage 5
 
RA_2fast4u's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,611
Member of:
[FORD]
[FOTO]
Default Re: Poze & Comentarii EXCLUSIV Masini Modificate din Cluj

Quote:
Originally Posted by -WLF-
Acuma o sa sariti cu gura si o sa va suparati. Dar, am primit raspuns de la doi minori. Din care primul, a fost incredibil de neobrazat.

Asa e toata lumea pe forumul asta?
probleme? te deranjeaza ca "asa e lumea pe forumul asta" eu am vazut am raspuns! nu cred ca ceea ce ai zis tu necesita un major! ei si ce-i daca sunt "minor" n-am ochi? poate stiu mai bine ca tine in unele domenii! si sper ca nu te-ai referit la mine cu neobrazat
RA_2fast4u is offline   Reply With Quote
Old 04-06-06, 16:08   #1038
ToFast4u

Stage 1
 
ToFast4u's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 23
Default Re: Poze & Comentarii EXCLUSIV Masini Modificate din Cluj

Quote:
Originally Posted by RA_2fast4u
si sper ca nu te-ai referit la mine cu neobrazat
stai linistit ca la mine s-o referit.. eu am fost mai "nervos" cu el siigur...dar nu prea ma incalzeste...zica ce o vrea..si eu ca oricare altu mi-am dat cu parerea
ToFast4u is offline   Reply With Quote
Old 04-06-06, 18:13   #1039
Detman
Fiat Driver

Stage 5
 
Detman's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 3,227
Member of:
[Fiat]
[VW]
Default Re: Poze & Comentarii EXCLUSIV Masini Modificate din Cluj

scuze de offtopic...
dar parerea mea este asta...
oricum in Romania nu prea exista masini duse la extrem ...
exista masini facute frumoase ( tuning exterior ) ... care si acela e infim ... dar in unele cazuri de bun gust. sunt putini care au cine shtie ce spoilere si eleroane si au nush cate sute de cai putere sub capota.

daca esti major nu trebuie sa fii provilegiat pe un forum in care fiecare isi da cu parerea si invata ce e bine si ce e rau. diferenta mea de la 17 - 19 ani e ca m-am maturizat ... putin :P , dar tot aceleasi pareri care le aveam si atunci. asa ca ... lasa vraja cu " voi sunteti minori deci nu existati " ...

imi spui te rog frumos ce masina ai cate mii de cai putere ai si ... klar ca arata super bine ... daca ai atatia cai .
__________________
Golf Mk1 - 1.8T 1978 Project!
Detman is offline   Reply With Quote
Old 04-06-06, 18:26   #1040
-WLF-

Stage 3
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 152
Default Re: Poze & Comentarii EXCLUSIV Masini Modificate din Cluj

Diferenta intre un minor si un major, se vede in bunul simt care il are si felul in care trateaza pe ceilalti. Personal cand vorbesc cu cineva il respect indiferent ca e de varsta mea sau e un pusti. Asta nu s-a vazut la cel care m-a jignit, si m-as fi asteptat sa isi ceara scuze macar, dar probabil ca ii lipsesc cei 7 ani de acasa.

N-a zis nimeni ca voi sunteti minori si nu existati. Am intrebat daca toti de pe forumul asta sunt de varsta voastra si la fel de bine educati, ca sa stiu daca merita sa imi pierd timpul aici sau nu.

Ma rog. Discutia nu e despre masina mea. Era despre masinile altora din Cluj. Hai sa incheiem subiectul cu majori vs minori.
-WLF- is offline   Reply With Quote
Old 04-06-06, 19:02   #1041
RA_2fast4u
Ford Driver

Stage 5
 
RA_2fast4u's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,611
Member of:
[FORD]
[FOTO]
Default Re: Poze & Comentarii EXCLUSIV Masini Modificate din Cluj

Quote:
Originally Posted by -WLF-
Diferenta intre un minor si un major, se vede in bunul simt care il are si felul in care trateaza pe ceilalti. Personal cand vorbesc cu cineva il respect indiferent ca e de varsta mea sau e un pusti. Asta nu s-a vazut la cel care m-a jignit, si m-as fi asteptat sa isi ceara scuze macar, dar probabil ca ii lipsesc cei 7 ani de acasa.

N-a zis nimeni ca voi sunteti minori si nu existati. Am intrebat daca toti de pe forumul asta sunt de varsta voastra si la fel de bine educati, ca sa stiu daca merita sa imi pierd timpul aici sau nu.

Ma rog. Discutia nu e despre masina mea. Era despre masinile altora din Cluj. Hai sa incheiem subiectul cu majori vs minori.
ma jur ca deabea ma abtin sa nu zic una!! de unde si pana unde ma faci tu needucat? adica vrei sa zici ca eu nu am fost politicos cu tina prima data??????? citeste drakului ultimele pagini sa vezi ca toata lumea e impotriva felului tau "educat" si "elevat" de a se exprima..... pfiu... de curios, asa ca sa stie toti de aica: ce varsta ai si ce masina ai? e greu sa zici? ma gandesc ca daca tot iti permiti sa iei pe toata lumea din scurt inseamna ca macar trebuie sa ai cu ce nu? si te rog frumos nu evita raspunsul si incearca sa gandesti de 2 ori ceea ce scri si nu uita ca esti major "Diferenta intre un minor si un major, se vede in bunul simt" sti unde te-asi incadra eu conform teoriei tale?

Last edited by RA_2fast4u; 04-06-06 at 19:04.
RA_2fast4u is offline   Reply With Quote
Old 04-06-06, 21:31   #1042
RA_2fast4u
Ford Driver

Stage 5
 
RA_2fast4u's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,611
Member of:
[FORD]
[FOTO]
Default Re: Poze & Comentarii EXCLUSIV Masini Modificate din Cluj

ca sa revenim la subiectul topicului :

astra, nu stiu dc nu despre ea se vorbea cu cateva pagini inainte
o pisicutza decapotabila... destul de misto ideea, dar lucrata cam prost
un evo... nu imi dau exact seama care... eu zic ca e 7 sau ceva de genu, dar am impresia ca proprietarul a vrut sa il faca sa para ca unu evo 8 sau ceva de genu(spoilerul fatza :P ) a da si remarcatzi faptul ca janta din fatza nu e la fel ca cea din spate
si una bucata logan... destul de ok masinutza.... din spate arata destul de misto datorita stopurilor inegrite :-" dar nu se prea intelege din poza
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSC01735.JPG
Views:	100
Size:	394.5 KB
ID:	110139   Click image for larger version

Name:	DSC01736.JPG
Views:	65
Size:	358.5 KB
ID:	110140   Click image for larger version

Name:	DSC01747.JPG
Views:	129
Size:	521.2 KB
ID:	110141  

Click image for larger version

Name:	DSC01760.JPG
Views:	116
Size:	353.3 KB
ID:	110142   Click image for larger version

Name:	DSC01762.JPG
Views:	54
Size:	446.7 KB
ID:	110143   Click image for larger version

Name:	DSC01763.JPG
Views:	63
Size:	505.1 KB
ID:	110144  

RA_2fast4u is offline   Reply With Quote
Old 04-06-06, 21:34   #1043
-WLF-

Stage 3
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 152
Default Re: Poze & Comentarii EXCLUSIV Masini Modificate din Cluj

Esti fantastic. Cine te-a facut pe tine needucat? Eu vorbesc de cel dinaintea ta, cel care m-a jignit. Pe aici nu exista moderatori? E sat fara caini sau ce naiba e?

Ca sa tratezi cu respect pe ceilalti nu trebuie sa stii varsta si masina care o are.

Hai sa terminam cu subiectul asta, te rog.

Mai bine spuneti-mi on topic cam ce masini ar fi in Cluj, mai deosebite, macar sub 7-8 s pe 0-100. Sa stiu si eu dupa cine sa ma uit prin oras.
-WLF- is offline   Reply With Quote
Old 04-06-06, 21:42   #1044
-WLF-

Stage 3
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 152
Default Re: Poze & Comentarii EXCLUSIV Masini Modificate din Cluj

Cabrio ala e al lui Bondi, care are DOG la majoritatea masinilor. In anuntul de pe autovit scria ca e Alpina, dar cand l-am intrebat cum e posibil ca Alpina sa aiba motor de 2.0, a recunoscut ca e la vrajeala sa puna botu fraierii.

Mitsu pare a fi Evo 8, uita-te dupa usa spate, e cu rama, la cel anterior era fara.
-WLF- is offline   Reply With Quote
Old 04-06-06, 21:53   #1045
Piry
TIME SQUAD Member

Stage 5
 
Piry's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 3,105
Member of:
[TIME SQUAD]
Default Re: Poze & Comentarii EXCLUSIV Masini Modificate din Cluj

-WLF- nu mai lungim discutia.

vad ca lipsesc 2 zile si aici ii killereala

EU sunt moderatorul si nu am de gand sa sterg niste discutii in contradictorii despre masinile aflate in cluj ca doar ne aflam la topicul unde se discuta despre asa ceva.

eu propun altceva, sa oprim aici discutia si sa ne intalnim...si povestesti cu baietii care au facut ceva nu cu kinderii stiu ei ce stiu unii mai ales postul lui RA_2fast4you de pe pagina 69 mi-a placut.


sa stii ca sunt masini care te mananca in cluj dar sunt curios sa te cunosc, restu inca habar nu au ce se petrece aici, dar te convoc la o discutie live...si nu cu mine ca eu nu am facut nimic in viata mea, ci CU EI.

daca e ok, trimite-mi un mesaj privat, sau anunta-ma ca e ok postand un reply si-ti trimit eu mesaj privat.
Piry is offline   Reply With Quote
Old 04-06-06, 21:59   #1046
-WLF-

Stage 3
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 152
Default Re: Poze & Comentarii EXCLUSIV Masini Modificate din Cluj

In principiu ma stie destul de multa lume, cel putin din vedere daca nu si personal. Ok, sunt curios de clubul CSR, am vazut pe multe masini abtibild. Vorbim pe privat.
-WLF- is offline   Reply With Quote
Old 05-06-06, 12:24   #1047
GabiByte

Stage 5
 
GabiByte's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 788
Default Re: Poze & Comentarii EXCLUSIV Masini Modificate din Cluj

Daca vorbiti de masina neagra din poza a3a, aia indiscutabil e un EVO 6. N-a vrut sa il faca sa arete ca unul mai nou pur si simplu i-a tras un spoiler aleator. EVO 7,8,9 arata total diferit.
__________________
<a href="http://copycenter.alfasoft.ro">Copy Center Cluj</a>
GabiByte is offline   Reply With Quote
Old 05-06-06, 15:05   #1048
lancerEvo

Stage 5
 
lancerEvo's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,128
Default Re: Poze & Comentarii EXCLUSIV Masini Modificate din Cluj

Evo 6 ala negru a fost masina de antrenamente a lui Berari, acum din cate stiu eu nu mai e in cluj, a vandut-o lui mihai leu
lancerEvo is offline   Reply With Quote
Old 05-06-06, 18:49   #1049
Golfuletz
VW Driver

Stage 3
 
Golfuletz's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 145
Member of:
[VW]
Default Re: Poze & Comentarii EXCLUSIV Masini Modificate din Cluj

Masina a fost intr-adevar a lui Berari, insa nu stiu daca a vandut-o in afara Clujului ..eu am tot vazut-o pe Ion Mester, langa piata
Golfuletz is offline   Reply With Quote
Old 05-06-06, 20:44   #1050
sandrei

Stage 5
 
sandrei's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,300
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default Re: Poze & Comentarii EXCLUSIV Masini Modificate din Cluj

am vazut ieri pe strada o masina FOARTE TARE..nmus ce era da am facut poze
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	silversa,muraialbastruy.jpg
Views:	132
Size:	88.0 KB
ID:	110715  
sandrei is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -